Posty

Wyświetlanie postów z sierpnia 17, 2016

Follow by Email

1ღ. My first time on blog.

Obraz
Hej wszystkim. Mam na imię Kinga i pochodzę z miasta Żor niedaleko Katowic . Jestem 15 letnią dziewczyną uwielbiającą modę .Interesuję się wspomnianą modą ale także sztuką gotowaniem , fotografią i robieniem ubrań. Moim ostatnim zainteresowaniem któremu poświęcam czas jest robienie zdjęć dlatego też spróbuję blogowania. Chciałabym aby na moim blogu znalazły się posty  o modzie , gotowaniu , diy ubrań czy też przedmiotów a także o kosmetykach. Starać się będę dodawać posty regularnie dwa razy w tygodniu na różne z tematów które wymieniłam .Mam nadzieję że każdy znajdzie tutaj coś dla siebie . Zapraszam na moją pierwszą sesję .                               SHIRTS : ZARA                                                                                    JEANS : STRADIVARIUS
                                                                           SHOES : STRADIVARIUS
                                                                                      BAG : CHANEL

YouTube

YOUTUBE : STYLE TALK : Styl CASUAL / Co to za styl ? Czy gwiazdy też go noszą ?

YOUTUBE :  STYLE TALK : Styl CASUAL / Co to za styl ? Czy gwiazdy też go noszą ?
Cześć wszystkim ! Z tej strony Kinga i witam was serdecznie na swoim kanale. Przygotowałam dla was nową serię, która już rusza na moim kanale. Nowa seria będzie nazywałą się Style Talk i w tej serii skupimy się na rodzajach styli i rodzajach ubrań. Więcej informacji dowiecie się w filmiku. Dajcie znac jak wam się podoba nowa seria. Miłego oglądania !

Obserwatorzy

.

.
Moje zdjęcie
Hej nazywam się Kinga mam 15 lat i pochodze z miasta Żor niedaleko Katowic. Interesuję sie modą , sztuką , gastronomią , wizażem oraz fotografią. Moją uwage skupiam na projektach własnych ubrań .Moją ogromną pasją są podróże. Jeżeli wszedłeś na mojego bloga zapraszam cie do zostania ze mną na dłużej . Mam mnóstwo pomysłów które mogą stać się inspiracją dla ciebie . Serdecznie cie zapraszam .

Instagram : kingstyyle