Posty

Wyświetlanie postów z września 4, 2017

.

.

95ღ. Egypt Travel To Country Of Pyramids Of Faraons

Obraz
Witajcie moi drodzy ! Właśnie zasiadam przed komputerem i mam chwilkę aby dodać post dla was z ostatniej mojej zagranicznej podróży i chyba dla mnie najważniejszej. Po ciężkim roku jakiego doznałam i który bardzo wpłynął na moje samopoczucie i samoocenę te miejsce odbudowało. Miejsce, o którym mówię jest to Egipt. Przez wiele osób krytykowane miejsce, odrzucone i przekreślone. Mimo tej opinii udałam się w to miejsce. Dokładna miejscowość, w której byłam jest to miasto Sharm el Sheikh. Miasto bardzo europejskie i znane turystom. Charakterystyczną rzeczą Egiptu są oczywiście piaskowe góry i brak roślinności poza hotelem czyli same pustynie. Jest to naprawdę ciekawy widok do zobaczenia. Charakterystyczną rzeczą jest również temperatura powietrza jaka tam panuję. Jest bardzo gorąco a temperatura nie schodzi poniżej 40 stopni Celsjusza. Jednak gdy jest się blisko morza nie czuć tej temperatury aż tak bardzo. Kierunek jakim jest Egipt jest bardzo ciekawy można doznać wiele przygód jak przej…

.

.

.

RECENZJA Paletek Cieni Make up REVOLUTION... ღ ?! / Review Make up Revolution...? by Kinga ღ

.

Hej kochani ! Z tej strony Kinga i witam was serdecznie na moim kanale ! Wracam do was po dość długiej przerwie z filmikiem jakiego na moim kanle jeszcze nie było ! Przygotowałam dla was Recenzje paletek Make up REVOLUTION. Mark pewnie wam znana, ale jakie one są i czy są dobre ! Tego dowieci się w filmiku ! Miłego oglądania !

.

.
Moje zdjęcie
Hej nazywam się Kinga mam 15 lat i pochodze z miasta Żor niedaleko Katowic. Interesuję sie modą , sztuką , gastronomią , wizażem oraz fotografią. Moją uwage skupiam na projektach własnych ubrań .Moją ogromną pasją są podróże. Jeżeli wszedłeś na mojego bloga zapraszam cie do zostania ze mną na dłużej . Mam mnóstwo pomysłów które mogą stać się inspiracją dla ciebie . Serdecznie cie zapraszam .

.

.

.

.

.

.

.

.

.

@kingstyyle