Posty

Wyświetlanie postów z września 4, 2017

Follow by Email

95ღ. Egypt Travel To Country Of Pyramids Of Faraons

Obraz
Witajcie moi drodzy ! Właśnie zasiadam przed komputerem i mam chwilkę aby dodać post dla was z ostatniej mojej zagranicznej podróży i chyba dla mnie najważniejszej. Po ciężkim roku jakiego doznałam i który bardzo wpłynął na moje samopoczucie i samoocenę te miejsce odbudowało. Miejsce, o którym mówię jest to Egipt. Przez wiele osób krytykowane miejsce, odrzucone i przekreślone. Mimo tej opinii udałam się w to miejsce. Dokładna miejscowość, w której byłam jest to miasto Sharm el Sheikh. Miasto bardzo europejskie i znane turystom. Charakterystyczną rzeczą Egiptu są oczywiście piaskowe góry i brak roślinności poza hotelem czyli same pustynie. Jest to naprawdę ciekawy widok do zobaczenia. Charakterystyczną rzeczą jest również temperatura powietrza jaka tam panuję. Jest bardzo gorąco a temperatura nie schodzi poniżej 40 stopni Celsjusza. Jednak gdy jest się blisko morza nie czuć tej temperatury aż tak bardzo. Kierunek jakim jest Egipt jest bardzo ciekawy można doznać wiele przygód jak przej…

YouTube

YOUTUBE : Haul Kosmetyczny

YOUTUBE : Haul Kosmetyczny
Hej moi kochani ! Z tej strony Kinga i witam was ponownie na swoim kanale. Nastała mała przerwa między filmikami z powodu nałożenia się rzeczy do zrobienia. Aczkolwiek wracam już do was i mam dla was nowy film a dokładnie haul kosmetyczny. Mam nadzieję, że wam się spodoba. Bądźcie czujni przez najbliższe dni bo mam dla was coś nowego ! Miłego oglądania !

Obserwatorzy

.

.
Moje zdjęcie
Hej nazywam się Kinga mam 15 lat i pochodze z miasta Żor niedaleko Katowic. Interesuję sie modą , sztuką , gastronomią , wizażem oraz fotografią. Moją uwage skupiam na projektach własnych ubrań .Moją ogromną pasją są podróże. Jeżeli wszedłeś na mojego bloga zapraszam cie do zostania ze mną na dłużej . Mam mnóstwo pomysłów które mogą stać się inspiracją dla ciebie . Serdecznie cie zapraszam .

Instagram : kingstyyle