Posty

Wyświetlanie postów z grudnia 27, 2016

Follow by Email

43ღ . My Proposition On Black Blouse

Obraz
Hejka wszystkim ! Ostatnim postem o propozycjach moich stylizacji  na święta zamknęłam serie WINTER DECORATIONS . Mam nadzieję że ta krótka seria była dla was pomocna zwłaszcza ostatni post pod którym wykazaliście większe zainteresowanie . Takich propozycji pojawi się więcej na moim blogu w związku z różnymi okazjami nas napotykającymi lub świętami . Ap ropo tematu świąt.... Mam nadzieję że te trzy magiczne dni spędziliście w gronie najbliższych że, sprawiły wam wiele radości i szczęścia a także odpoczęliście sobie od zgiełku spraw codziennych . W moim dzisiejszym poście możecie zobaczyć mój kolejny pomysł na przeróbkę zwykłej bluzki . Jest to kolejna propozycja zrobienia czegoś oryginalnego i swojego lub także zainspirowania się do zrobienia nowej propozycji . Dzisiaj moim fundamentem , na którym  będę pracowała jest czarna koszulka z długim rękawem , która będzie pełniła funkcje narzutki .Tak i to jest najlepsze że , właśnie w diy chodzi o to że stosujemy rzeczy i nadajemy im nowych …

YouTube

YOUTUBE : STYLE TALK : Styl CASUAL / Co to za styl ? Czy gwiazdy też go noszą ?

YOUTUBE :  STYLE TALK : Styl CASUAL / Co to za styl ? Czy gwiazdy też go noszą ?
Cześć wszystkim ! Z tej strony Kinga i witam was serdecznie na swoim kanale. Przygotowałam dla was nową serię, która już rusza na moim kanale. Nowa seria będzie nazywałą się Style Talk i w tej serii skupimy się na rodzajach styli i rodzajach ubrań. Więcej informacji dowiecie się w filmiku. Dajcie znac jak wam się podoba nowa seria. Miłego oglądania !

Obserwatorzy

.

.
Moje zdjęcie
Hej nazywam się Kinga mam 15 lat i pochodze z miasta Żor niedaleko Katowic. Interesuję sie modą , sztuką , gastronomią , wizażem oraz fotografią. Moją uwage skupiam na projektach własnych ubrań .Moją ogromną pasją są podróże. Jeżeli wszedłeś na mojego bloga zapraszam cie do zostania ze mną na dłużej . Mam mnóstwo pomysłów które mogą stać się inspiracją dla ciebie . Serdecznie cie zapraszam .

Instagram : kingstyyle