Posty

Wyświetlanie postów z października 19, 2016

Follow by Email

25ღ .Beige Outfit With Fur

Obraz
Witam wszystkich w nowym tygodniu a dokładniej w środku tygodnia . Mamy środę . Dzień który jest jednym z moich ulubionych dni tygodnia . Dziś wpadam do was z postem z mojej sesji na której  byłam w piękny słoneczny jesienny dzień zresztą możecie to zauważyć na zdjęciach . Jest już pora jesienna , więc także i cieplejsze ubrania znalazły się w naszych szafach .  Moim ostatnim ulubieńcem takim cieplejszym  zostało futerko które zakupiłam jakiś czas temu . Jest to kremowe futro oczywiście sztuczne które moim zdaniem jest prześliczne . Pomimo ciemnych kolorów które większość z nas preferuje w okresie jesiennym myślę że takie futerko może stanowić fajny odmiennik naszej stylizacji . Jak już mówimy o porze jesiennej mam tu także na myśli kolory .Kolory zazwyczaj brązowe . Jak już kiedyś wcześniej wspomniałam kocham pastelowe odcienie . I nie wyobrażam sobie zrezygnowania z nich w żadnej z czterech pór roku . Dla mnie jest to taki basic . Na jesień zazwyczaj obracam się w pastelowych odcien…

YouTube

YOUTUBE : STYLE TALK : Styl CASUAL / Co to za styl ? Czy gwiazdy też go noszą ?

YOUTUBE :  STYLE TALK : Styl CASUAL / Co to za styl ? Czy gwiazdy też go noszą ?
Cześć wszystkim ! Z tej strony Kinga i witam was serdecznie na swoim kanale. Przygotowałam dla was nową serię, która już rusza na moim kanale. Nowa seria będzie nazywałą się Style Talk i w tej serii skupimy się na rodzajach styli i rodzajach ubrań. Więcej informacji dowiecie się w filmiku. Dajcie znac jak wam się podoba nowa seria. Miłego oglądania !

Obserwatorzy

.

.
Moje zdjęcie
Hej nazywam się Kinga mam 15 lat i pochodze z miasta Żor niedaleko Katowic. Interesuję sie modą , sztuką , gastronomią , wizażem oraz fotografią. Moją uwage skupiam na projektach własnych ubrań .Moją ogromną pasją są podróże. Jeżeli wszedłeś na mojego bloga zapraszam cie do zostania ze mną na dłużej . Mam mnóstwo pomysłów które mogą stać się inspiracją dla ciebie . Serdecznie cie zapraszam .

Instagram : kingstyyle