Posty

Wyświetlanie postów z września 28, 2016

Follow by Email

19ღ . Diy : Pink T-shirt With Brads

Obraz
Hejka kochani ! Piszę dzisiaj nowego posta dla was . Dotyczyć on będzie kolejnego Diy .Tym razem będzie to diy  koszulki. Zakupiłam do tego postu koszulkę koloru pudrowego w odcieniu różu i ćwieki nie dużego rozmiaru . Jeżeli chodzi o samo wykonanie tej rzeczy nie jest to nic skomplikowanego . Uwierzcie mi . Stopień trudności wykonania koszulki jest naprawdę zerowy . Nie ma się co obawiać o swoje zdolności artystyczne . Proste ale za to odmieniające . To co wykonam pozwoli nam urodzajnić naszą koszulkę aby nie była taka zwyczajna . Nadać jej charakteru małego bo małego ale zawsze innego . Jeżeli jesteś ciekaw tego co zrobiłam . Zapraszam cie bardzo serdecznie do zobaczenia krótkiego Diy :1. Do wykonania potrzebujesz : Koszulki ( moja to pudrowy róż) oraz ćwieki 20 szt .

2. Następnie rozłóż koszulkę w wygodnym ci miejscu i wysyp 10 szt ćwieków .

3. Kolejnie  weź jeden z rękawów swojej koszulki . Kiedy rękaw jest zgięty na połowę wyznacza on połowę rękawu . Te zgięcie przełoż na środek d…

YouTube

YOUTUBE : STYLE TALK : Styl CASUAL / Co to za styl ? Czy gwiazdy też go noszą ?

YOUTUBE :  STYLE TALK : Styl CASUAL / Co to za styl ? Czy gwiazdy też go noszą ?
Cześć wszystkim ! Z tej strony Kinga i witam was serdecznie na swoim kanale. Przygotowałam dla was nową serię, która już rusza na moim kanale. Nowa seria będzie nazywałą się Style Talk i w tej serii skupimy się na rodzajach styli i rodzajach ubrań. Więcej informacji dowiecie się w filmiku. Dajcie znac jak wam się podoba nowa seria. Miłego oglądania !

Obserwatorzy

.

.
Moje zdjęcie
Hej nazywam się Kinga mam 15 lat i pochodze z miasta Żor niedaleko Katowic. Interesuję sie modą , sztuką , gastronomią , wizażem oraz fotografią. Moją uwage skupiam na projektach własnych ubrań .Moją ogromną pasją są podróże. Jeżeli wszedłeś na mojego bloga zapraszam cie do zostania ze mną na dłużej . Mam mnóstwo pomysłów które mogą stać się inspiracją dla ciebie . Serdecznie cie zapraszam .

Instagram : kingstyyle