Posty

Wyświetlanie postów z marca 11, 2017

Follow by Email

60ღ. The First Beautiful Spring Stylization

Obraz
Cześć kochani ! Wracam już do was i myślę że teraz już na stałe. Ostatni miesiąc był naprawdę wyrwany z życia, z szarej codzienności. Bardzo dużo się działo i sporo się u mnie pozmieniało. Wiąże się z tym również to, że mój blog ucierpiał i wy ponudziliście się troszkę z powodu małej ilości postów dodanych przeze mnie. Niestety natłok tego wszystkiego spowodował moją małą aktywność tutaj. Teraz postaram się aby posty pojawiały się dużo częściej tak abyście się nie nudzili. Wiosna tuż tuż a ja mam tyle nowych pomysłów, z którymi będę się z wami dzielić. Jeżeli mówimy już o wiośnie to jest ona jedną z moich ulubionych pór roku. A to dlatego że bardzo lubię kiedy świeci słońce jest ciepło i świat budzi się do życia. Lubię ją również za to, że daje nam wiele możliwości działania ale daje tez możliwość przebywania na świeżym powietrzu. Taką najlepszą jej cechą, która dla mnie jest świetna to sposób ubierania się w jej czasie. Pogoda nie jest ani zbyt zimna ani zbyt ciepła. Jest taka pół na…

YouTube

YOUTUBE : STYLE TALK : Styl CASUAL / Co to za styl ? Czy gwiazdy też go noszą ?

YOUTUBE :  STYLE TALK : Styl CASUAL / Co to za styl ? Czy gwiazdy też go noszą ?
Cześć wszystkim ! Z tej strony Kinga i witam was serdecznie na swoim kanale. Przygotowałam dla was nową serię, która już rusza na moim kanale. Nowa seria będzie nazywałą się Style Talk i w tej serii skupimy się na rodzajach styli i rodzajach ubrań. Więcej informacji dowiecie się w filmiku. Dajcie znac jak wam się podoba nowa seria. Miłego oglądania !

Obserwatorzy

.

.
Moje zdjęcie
Hej nazywam się Kinga mam 15 lat i pochodze z miasta Żor niedaleko Katowic. Interesuję sie modą , sztuką , gastronomią , wizażem oraz fotografią. Moją uwage skupiam na projektach własnych ubrań .Moją ogromną pasją są podróże. Jeżeli wszedłeś na mojego bloga zapraszam cie do zostania ze mną na dłużej . Mam mnóstwo pomysłów które mogą stać się inspiracją dla ciebie . Serdecznie cie zapraszam .

Instagram : kingstyyle