Posty

Wyświetlanie postów z sierpnia 26, 2016

Follow by Email

5ღ . Silver weekend .

Obraz
Hej wszystkim wpadam do was z nowym postem przed weekendem . Otóż niestety będzie to nasz ostatni weekend przed rozpoczęciem szkoły . Szczerze mówiąc nie mam pojęcia kiedy zleciały te 2 miesiące . Dopiero co żegnaliśmy się ze szkołą , odbieraliśmy świadectwa i planowaliśmy co będziemy robić a już nie długo trzeba będzie wracać. Ale no już koniec o tym przygnębiającym nas temacie . Wykorzystajcie ten cały czas na max który nam pozostał . Ja życzę wam aby był on niezwykły i żebyście go długo pamiętali . Ja na pewno nie zostawię go w spokoju i wycisnę z niego co tylko będzie się dało . Korzystajcie z tej pięknej pogody która jak na razie jest w świetnej kondycji i chce nam umilić ten czas . Zróbcie to wszystko na co macie ochotę i co już od dawna drzemie w waszej głowie . Na koniec zapraszam was wszystkich do zobaczenia mojej kolejnej sesji .Ja się z wami żegnam życzę udanego weekendu i do zobaczenia w poniedziałek w nowym poście .Trzymajcie się kochani . Paa  ღSWEATHER : ORSAY          …

YouTube

YOUTUBE : STYLE TALK : Styl CASUAL / Co to za styl ? Czy gwiazdy też go noszą ?

YOUTUBE :  STYLE TALK : Styl CASUAL / Co to za styl ? Czy gwiazdy też go noszą ?
Cześć wszystkim ! Z tej strony Kinga i witam was serdecznie na swoim kanale. Przygotowałam dla was nową serię, która już rusza na moim kanale. Nowa seria będzie nazywałą się Style Talk i w tej serii skupimy się na rodzajach styli i rodzajach ubrań. Więcej informacji dowiecie się w filmiku. Dajcie znac jak wam się podoba nowa seria. Miłego oglądania !

Obserwatorzy

.

.
Moje zdjęcie
Hej nazywam się Kinga mam 15 lat i pochodze z miasta Żor niedaleko Katowic. Interesuję sie modą , sztuką , gastronomią , wizażem oraz fotografią. Moją uwage skupiam na projektach własnych ubrań .Moją ogromną pasją są podróże. Jeżeli wszedłeś na mojego bloga zapraszam cie do zostania ze mną na dłużej . Mam mnóstwo pomysłów które mogą stać się inspiracją dla ciebie . Serdecznie cie zapraszam .

Instagram : kingstyyle