Posty

Wyświetlanie postów z kwietnia 13, 2017

Follow by Email

67ღ. New Idea On Metamorphosis Spring Jacket

Obraz
Witajcie moi drodzy ! Co u was słychać? Jak u was z pogodą? Szczerze to tak zwariowanej pogody to ja dawno nie widziałam. Jak już pięknie świeci słońce i jest bardzo cieplutko wszyscy są pełni energii to na drugi dzień pada deszcz i jest okropnie zimno. Jak już po wcześniejszych postach mogliście zauważyć, że pogoda dla mnie ma znaczenie i ma na mnie dosyć spory wpływ. Tak i tym razem jej zmienność mocno na mnie wpływa. Czuję się tak dziwnie, lekko zmęczona, osłabiona i troszkę rozdrażniona. Mam nadzieję, że wkrótce się ona ustabilizuję co poprawi mi i wam nastrój jeżeli czujecie się podobnie jak ja. Mamy teraz okres świąteczny co oznacza, że mamy wolne i  możemy po odpoczywać. Jeżeli chodzi o mnie to ja zbytnio nie po odpoczywam gdyż mam wiele rzeczy do zrobienia, na które nie miałam czas wcześniej. Dodatkowo jestem w trzeciej klasie gimnazjum i o ile wam wiadomo zaraz po tej przerwie świątecznej będę pisała egzaminy gimnazjalne. Dlatego tę przerwę wykorzystam w zupełności do przygot…

YouTube

YOUTUBE : STYLE TALK : Styl CASUAL / Co to za styl ? Czy gwiazdy też go noszą ?

YOUTUBE :  STYLE TALK : Styl CASUAL / Co to za styl ? Czy gwiazdy też go noszą ?
Cześć wszystkim ! Z tej strony Kinga i witam was serdecznie na swoim kanale. Przygotowałam dla was nową serię, która już rusza na moim kanale. Nowa seria będzie nazywałą się Style Talk i w tej serii skupimy się na rodzajach styli i rodzajach ubrań. Więcej informacji dowiecie się w filmiku. Dajcie znac jak wam się podoba nowa seria. Miłego oglądania !

Obserwatorzy

.

.
Moje zdjęcie
Hej nazywam się Kinga mam 15 lat i pochodze z miasta Żor niedaleko Katowic. Interesuję sie modą , sztuką , gastronomią , wizażem oraz fotografią. Moją uwage skupiam na projektach własnych ubrań .Moją ogromną pasją są podróże. Jeżeli wszedłeś na mojego bloga zapraszam cie do zostania ze mną na dłużej . Mam mnóstwo pomysłów które mogą stać się inspiracją dla ciebie . Serdecznie cie zapraszam .

Instagram : kingstyyle