Posty

Wyświetlanie postów z sierpnia 27, 2017

Follow by Email

94ღ. Izrael Travel To Country of History To Dead Sea

Obraz
Hejka kochani ! Czas moich podróży nadal trwa ! Tak i też zasiadam przed komputer i piszę dla was relacje z kolejnego miejsca, które zwiedziłam ! Moją kolejną podróż odbyłam do pięknego, starożytnego a zarazem nowoczesnego państwa Izrael. Była to moja pierwsza podróż do tego państwa czyli totalna niewiadoma. Państwo to składa się z dwóch części starożytnego i nowoczesnego. Nie mogło zabraknąć odwiedzenia miast takich jak Jerozolima, Palestyna i Betlejem. Są to główne miejsca kumulacji turystów z całego świata i przeróżnych religii. Po mieście widać bogactwo jakie tam panuje oraz przedziwne panujące od lat zasady wymyślone przez żydów. Tak szczerze można stwierdzić, że to oni tworzą klimat Izraelu. Długa broda, kapelusz, biała koszula i ubranie także długie włosy zapuszczone po bokach uszu. Tak to ich typowy wygląd i rozpoznać ich można wszędzie ! Do miejsc, które odwiedziłam należy oczywiście Morze Martwe. To kolejny punkt zwiedzania przez turystów. Powiem wam, ze to miejsce zrobiło n…

YouTube

YOUTUBE : Haul Kosmetyczny

YOUTUBE : Haul Kosmetyczny
Hej moi kochani ! Z tej strony Kinga i witam was ponownie na swoim kanale. Nastała mała przerwa między filmikami z powodu nałożenia się rzeczy do zrobienia. Aczkolwiek wracam już do was i mam dla was nowy film a dokładnie haul kosmetyczny. Mam nadzieję, że wam się spodoba. Bądźcie czujni przez najbliższe dni bo mam dla was coś nowego ! Miłego oglądania !

Obserwatorzy

.

.
Moje zdjęcie
Hej nazywam się Kinga mam 15 lat i pochodze z miasta Żor niedaleko Katowic. Interesuję sie modą , sztuką , gastronomią , wizażem oraz fotografią. Moją uwage skupiam na projektach własnych ubrań .Moją ogromną pasją są podróże. Jeżeli wszedłeś na mojego bloga zapraszam cie do zostania ze mną na dłużej . Mam mnóstwo pomysłów które mogą stać się inspiracją dla ciebie . Serdecznie cie zapraszam .

Instagram : kingstyyle