Posty

Wyświetlanie postów z maja 5, 2017

Follow by Email

72ღ. Vintage Flower Spring Stylization

Obraz
Witajcie kochani ! Witam się z wami na moim tak jakby nowym blogu. Pewnie zauważyliście że nieco on się zmienił. Wygląda inaczej i wiele różnych innych rzeczy się tutaj pojawiło. Mój blog ma w sierpniu rok a, że przez ostatni czas coś mi nie grało w jego wyglądzie to postanowiłam to zmienić. Potrzebowałam zmian , czegoś nowego innego i przyciągającego. Myślę, że ten nowy wygląda mojego bloga wam się spodoba. Dajcie mi znać co o nim myślicie. A w temacie dzisiejszego postu przygotowałam dla was stylizację w dosyć nieoczywistych kolorach. Są to kolory borda i zieleni typu khaki a także bieli i denim'u. Przyznam się że za kolorem czerwonym czy bordowym jakoś nie specjalnie przepadam natomiast w tym połączeniu nie wyobrażam sobie innego koloru. W kolorze khaki jak większość dziewczyn jestem zakochana. Uważam, że ten kolor jest uniwersalny i tak naprawdę sam w sobie tworzy naszą stylizacje. Jeans jak jeans kto go nie lubi ? Znajdą się takie osoby natomiast dla mnie jeans stanowi podsta…

YouTube

YOUTUBE : STYLE TALK : Styl CASUAL / Co to za styl ? Czy gwiazdy też go noszą ?

YOUTUBE :  STYLE TALK : Styl CASUAL / Co to za styl ? Czy gwiazdy też go noszą ?
Cześć wszystkim ! Z tej strony Kinga i witam was serdecznie na swoim kanale. Przygotowałam dla was nową serię, która już rusza na moim kanale. Nowa seria będzie nazywałą się Style Talk i w tej serii skupimy się na rodzajach styli i rodzajach ubrań. Więcej informacji dowiecie się w filmiku. Dajcie znac jak wam się podoba nowa seria. Miłego oglądania !

Obserwatorzy

.

.
Moje zdjęcie
Hej nazywam się Kinga mam 15 lat i pochodze z miasta Żor niedaleko Katowic. Interesuję sie modą , sztuką , gastronomią , wizażem oraz fotografią. Moją uwage skupiam na projektach własnych ubrań .Moją ogromną pasją są podróże. Jeżeli wszedłeś na mojego bloga zapraszam cie do zostania ze mną na dłużej . Mam mnóstwo pomysłów które mogą stać się inspiracją dla ciebie . Serdecznie cie zapraszam .

Instagram : kingstyyle