Posty

Wyświetlanie postów z maja 5, 2017

.

.

72ღ. Vintage Flower Spring Stylization

Obraz
Witajcie kochani ! Witam się z wami na moim tak jakby nowym blogu. Pewnie zauważyliście że nieco on się zmienił. Wygląda inaczej i wiele różnych innych rzeczy się tutaj pojawiło. Mój blog ma w sierpniu rok a, że przez ostatni czas coś mi nie grało w jego wyglądzie to postanowiłam to zmienić. Potrzebowałam zmian , czegoś nowego innego i przyciągającego. Myślę, że ten nowy wygląda mojego bloga wam się spodoba. Dajcie mi znać co o nim myślicie. A w temacie dzisiejszego postu przygotowałam dla was stylizację w dosyć nieoczywistych kolorach. Są to kolory borda i zieleni typu khaki a także bieli i denim'u. Przyznam się że za kolorem czerwonym czy bordowym jakoś nie specjalnie przepadam natomiast w tym połączeniu nie wyobrażam sobie innego koloru. W kolorze khaki jak większość dziewczyn jestem zakochana. Uważam, że ten kolor jest uniwersalny i tak naprawdę sam w sobie tworzy naszą stylizacje. Jeans jak jeans kto go nie lubi ? Znajdą się takie osoby natomiast dla mnie jeans stanowi podsta…

.

.

.

RECENZJA Paletek Cieni Make up REVOLUTION... ღ ?! / Review Make up Revolution...? by Kinga ღ

.

Hej kochani ! Z tej strony Kinga i witam was serdecznie na moim kanale ! Wracam do was po dość długiej przerwie z filmikiem jakiego na moim kanle jeszcze nie było ! Przygotowałam dla was Recenzje paletek Make up REVOLUTION. Mark pewnie wam znana, ale jakie one są i czy są dobre ! Tego dowieci się w filmiku ! Miłego oglądania !

.

.
Moje zdjęcie
Hej nazywam się Kinga mam 15 lat i pochodze z miasta Żor niedaleko Katowic. Interesuję sie modą , sztuką , gastronomią , wizażem oraz fotografią. Moją uwage skupiam na projektach własnych ubrań .Moją ogromną pasją są podróże. Jeżeli wszedłeś na mojego bloga zapraszam cie do zostania ze mną na dłużej . Mam mnóstwo pomysłów które mogą stać się inspiracją dla ciebie . Serdecznie cie zapraszam .

.

.

.

.

.

.

.

.

.

@kingstyyle