Posty

Wyświetlanie postów z sierpnia 31, 2016

Follow by Email

7ღ . BACK TO SCHOOL - Diy Bookmark

Obraz
Hej wszystkim . Co tam u was ? Jak minął dzień ? Czy też jesteście przygnębieni jutrem . Otóż tak jutro wracamy do szkoły . Niebywałe że to już się wszystko kończy . Mam nadzieję że dzisiejszy dzień był bardzo dobrze spędzony mimo myśli o jutrzejszym dniu . I że całe wasze wakacje były takie jakie cały poprzedni rok szkolny planowaliście . Myślę że każdy z was wypoczął , wziął głęboki wdech , cieszył się każą chwilą i wykorzystywał ją na tyle ile się tylko dało . Zapamiętajcie dobrze te wakacje i wspominajcie je i każdy wyjątkowy moment który utkwił wam w pamięci . Przypominacie sobie o nim w trudnych chwilach myślę że będzie to dobry sposób na pozbycie się smutków. A ja dzisiaj tak jak obiecałam przychodzę do was z kolejnym postem z serii BACK TO SCHOOL . Tym razem mam dla was akcesorium tak myślę że można to tak nazwać . Mianowicie zrobimy dziś zakładki czy to do Książki , zeszytu , pamiętnika . Ja swoje wykonałam do mojego notebook'a którego zrobiłam w poprzednim poście . Sami …

YouTube

YOUTUBE : STYLE TALK : Styl CASUAL / Co to za styl ? Czy gwiazdy też go noszą ?

YOUTUBE :  STYLE TALK : Styl CASUAL / Co to za styl ? Czy gwiazdy też go noszą ?
Cześć wszystkim ! Z tej strony Kinga i witam was serdecznie na swoim kanale. Przygotowałam dla was nową serię, która już rusza na moim kanale. Nowa seria będzie nazywałą się Style Talk i w tej serii skupimy się na rodzajach styli i rodzajach ubrań. Więcej informacji dowiecie się w filmiku. Dajcie znac jak wam się podoba nowa seria. Miłego oglądania !

Obserwatorzy

.

.
Moje zdjęcie
Hej nazywam się Kinga mam 15 lat i pochodze z miasta Żor niedaleko Katowic. Interesuję sie modą , sztuką , gastronomią , wizażem oraz fotografią. Moją uwage skupiam na projektach własnych ubrań .Moją ogromną pasją są podróże. Jeżeli wszedłeś na mojego bloga zapraszam cie do zostania ze mną na dłużej . Mam mnóstwo pomysłów które mogą stać się inspiracją dla ciebie . Serdecznie cie zapraszam .

Instagram : kingstyyle