Posty

Wyświetlanie postów z marca 6, 2017

Follow by Email

59ღ. New Trend Rhinestones On My Grey Shirt

Obraz
Hej wszystkim ! Witam was w kolejnym poście . Nie wiem jak wam ale mi humor dopisuje doskonale od kiedy słonko zawitało u nas. Daje mi tyle energii, nowych pomysłów, chęci do życia, do robienia ciągle czegoś nowego. Byłam już naprawdę wyczerpana tą zimną, brzydką, ponurą pogodą. Przytłaczała mnie ona bardzo i odbierała radość i chęć do robienia czegokolwiek. Lecz teraz wszystko się zmieniło, jestem zmotywowana do robienia więcej. Wracając do dzisiejszego postu to przygotowałam dla was kolejny mój pomysł tym razem na szarą zwykłą koszule z modnym teraz trendem. Przechodząc ostatnio po wielu sklepach w galerii jak i poza znalazłam mnóstwo rzeczy z cyrkoniami, różnorakimi koralikami , diamencikami czy kryształkami. Znajdują się one w każdej części garderoby. Głównie występują na bluzach, bluzkach, koszulkach, koszulach czy też spodniach, getrach czy dresach. Znajdziecie je również na torebkach , kurtkach, paskach czy jeans'owych kurtkach. Jest to totalny must have tej wiosny. Powiem …

YouTube

YOUTUBE : STYLE TALK : Styl CASUAL / Co to za styl ? Czy gwiazdy też go noszą ?

YOUTUBE :  STYLE TALK : Styl CASUAL / Co to za styl ? Czy gwiazdy też go noszą ?
Cześć wszystkim ! Z tej strony Kinga i witam was serdecznie na swoim kanale. Przygotowałam dla was nową serię, która już rusza na moim kanale. Nowa seria będzie nazywałą się Style Talk i w tej serii skupimy się na rodzajach styli i rodzajach ubrań. Więcej informacji dowiecie się w filmiku. Dajcie znac jak wam się podoba nowa seria. Miłego oglądania !

Obserwatorzy

.

.
Moje zdjęcie
Hej nazywam się Kinga mam 15 lat i pochodze z miasta Żor niedaleko Katowic. Interesuję sie modą , sztuką , gastronomią , wizażem oraz fotografią. Moją uwage skupiam na projektach własnych ubrań .Moją ogromną pasją są podróże. Jeżeli wszedłeś na mojego bloga zapraszam cie do zostania ze mną na dłużej . Mam mnóstwo pomysłów które mogą stać się inspiracją dla ciebie . Serdecznie cie zapraszam .

Instagram : kingstyyle