Posty

Wyświetlanie postów z listopada 1, 2016

Follow by Email

29ღ . Black&White Outfit With Brown Shoes

Obraz
Witajcie kochani . Przychodzę do was z kolejnym postem z małą pogadanką . Chcę wam przedstawić moje spostrzeżenia na temat mody i podzielić się moją opinią . Oczywiście nie będą to profesjonalne wywody ponieważ nie łapie się za to i pozostawiam to osobą profesjonalnym .Mam jednak zamiar pogłębiać swoją wiedzę w tym temacie i dzielić się z wami coraz większą ilością informacji .Szczerzę mówiąc to teraz moda nie jest tylko moim hobby . Stała się czymś więcej . Przeobraziła się tak jakby w przedmiot do nauki . Wciągnąłem się w świat modowy aby poznawać różne materiały , fasony , tekstury , wykonanie oraz aby pogłębić wiedze na temat projektantów i rodzaje stylów . Jednak styl każdego z nas jest tak różny . Zazwyczaj jest on mieszanką przeróżnych styli złączonych przez nas w całość . Ale tak naprawdę w ten sposób tworzy się własny inwidualny , niepowtarzalny styl którym się odróżniamy od siebie .Często bywa że ciężko jest go znaleźć i nie zbyt szybko przychodzi nam dobieranie ze sobą ubra…

YouTube

YOUTUBE : STYLE TALK : Styl CASUAL / Co to za styl ? Czy gwiazdy też go noszą ?

YOUTUBE :  STYLE TALK : Styl CASUAL / Co to za styl ? Czy gwiazdy też go noszą ?
Cześć wszystkim ! Z tej strony Kinga i witam was serdecznie na swoim kanale. Przygotowałam dla was nową serię, która już rusza na moim kanale. Nowa seria będzie nazywałą się Style Talk i w tej serii skupimy się na rodzajach styli i rodzajach ubrań. Więcej informacji dowiecie się w filmiku. Dajcie znac jak wam się podoba nowa seria. Miłego oglądania !

Obserwatorzy

.

.
Moje zdjęcie
Hej nazywam się Kinga mam 15 lat i pochodze z miasta Żor niedaleko Katowic. Interesuję sie modą , sztuką , gastronomią , wizażem oraz fotografią. Moją uwage skupiam na projektach własnych ubrań .Moją ogromną pasją są podróże. Jeżeli wszedłeś na mojego bloga zapraszam cie do zostania ze mną na dłużej . Mam mnóstwo pomysłów które mogą stać się inspiracją dla ciebie . Serdecznie cie zapraszam .

Instagram : kingstyyle