Posty

Wyświetlanie postów z grudnia 10, 2016

Follow by Email

38ღ. Phone Case With Tiny Diamonds

Obraz
Hejka moi mili . Witam się z wami w sobotni wieczór i zarazem przychodzę z nowym postem . Mam kolejny nowy pomysł na rzecz której jeszcze nie było . Czy nie raz przechadzałyście się po sklepach i stałyście przy kasach a tam za wami na wieszakach wisiały piękne etui na telefon . Patrzycie na swój telefon taki pusty i myślicie sobie może przyszedł czas to zmienić . Jednak kiedy widzicie cenę odkładacie z powrotem na miejsce lub case'y są tylko na telefon modelu iphone . Tak...Myślę iż większość z nas miała takie sytuacje . Dlatego ja wymyśliłam coś aby temu zaradzić . I w dzisiejszym poście pokaże wam jeden z moich pomysłów na ozdobienie case'u na nasz telefon . Myślę iż takich postów pojawi się więcej z różnymi pomysłami . Całkowita cena wykonania etui jest nie wielka i znacznie mniejsza od tej proponowanej w sklepie . Etui , zwykłe etui możecie znaleźć i zamówić na allegro za tak zwane grosze i ozdobić je tak aby wyglądały na bardzo wyszukane . Do dzisiejszego pomysłu nie wyko…

YouTube

YOUTUBE : STYLE TALK : Styl CASUAL / Co to za styl ? Czy gwiazdy też go noszą ?

YOUTUBE :  STYLE TALK : Styl CASUAL / Co to za styl ? Czy gwiazdy też go noszą ?
Cześć wszystkim ! Z tej strony Kinga i witam was serdecznie na swoim kanale. Przygotowałam dla was nową serię, która już rusza na moim kanale. Nowa seria będzie nazywałą się Style Talk i w tej serii skupimy się na rodzajach styli i rodzajach ubrań. Więcej informacji dowiecie się w filmiku. Dajcie znac jak wam się podoba nowa seria. Miłego oglądania !

Obserwatorzy

.

.
Moje zdjęcie
Hej nazywam się Kinga mam 15 lat i pochodze z miasta Żor niedaleko Katowic. Interesuję sie modą , sztuką , gastronomią , wizażem oraz fotografią. Moją uwage skupiam na projektach własnych ubrań .Moją ogromną pasją są podróże. Jeżeli wszedłeś na mojego bloga zapraszam cie do zostania ze mną na dłużej . Mam mnóstwo pomysłów które mogą stać się inspiracją dla ciebie . Serdecznie cie zapraszam .

Instagram : kingstyyle