Posty

Wyświetlanie postów z czerwca 8, 2017

Follow by Email

79ღ. Review Of Palette of Shadows & Bronzing Powder & Creams

Obraz
Witajcie kochani a raczej kochane ! Bo dzisiejszy post jest w stu procentach skierowany do was właśnie dziewczyny. Dzisiaj coś innego niż zawsze a to dlatego że przygotowałam dla was post związany z makijażem a dokładniej produktami, które są nam potrzebne do ich wykonania. Z góry informuję, że post nie jest w żaden sposób sponsorowany. Produkty, które dla was zrecenzuje zakupiłam sama i chcę się z wami podzielić moją opinią. Musicie wiedzieć, że ja makijaż uwielbiam a dokładniej to jego wykonywanie i testowanie nowych produktów. Sama na sobie próbuje różne techniki wykonania makijażu, porady lub tutoriale,które może wkrótce będę i wam pokazywać. Przede wszystkim interesuje mnie makijaż artystyczny, który chciałabym aby stał się częścią mojej przyszłości. Jak już jesteśmy przy temacie produktów potrzebnych do ich wykonania zapraszam was do dalszej części.
Pierwszym produktem, którym chciałbym się z wami podzielić jest to paletka Wibo Go Nude Appeal Edition. Jest to druga wersja paletk…

YouTube

YOUTUBE : STYLE TALK : Styl CASUAL / Co to za styl ? Czy gwiazdy też go noszą ?

YOUTUBE :  STYLE TALK : Styl CASUAL / Co to za styl ? Czy gwiazdy też go noszą ?
Cześć wszystkim ! Z tej strony Kinga i witam was serdecznie na swoim kanale. Przygotowałam dla was nową serię, która już rusza na moim kanale. Nowa seria będzie nazywałą się Style Talk i w tej serii skupimy się na rodzajach styli i rodzajach ubrań. Więcej informacji dowiecie się w filmiku. Dajcie znac jak wam się podoba nowa seria. Miłego oglądania !

Obserwatorzy

.

.
Moje zdjęcie
Hej nazywam się Kinga mam 15 lat i pochodze z miasta Żor niedaleko Katowic. Interesuję sie modą , sztuką , gastronomią , wizażem oraz fotografią. Moją uwage skupiam na projektach własnych ubrań .Moją ogromną pasją są podróże. Jeżeli wszedłeś na mojego bloga zapraszam cie do zostania ze mną na dłużej . Mam mnóstwo pomysłów które mogą stać się inspiracją dla ciebie . Serdecznie cie zapraszam .

Instagram : kingstyyle