Posty

Wyświetlanie postów z września 10, 2017

Follow by Email

96ღ. Summer Stylization On Beautiful Beach

Obraz
Hejka kochani ! Czas podróż już pomału się zakończył i wszyscy wracamy do tak zwanej " rzeczywistości ". Szkoła, lekcje, sprawdziany, kartkówki, projekty... Tak, tak znam to. Niestety to co dobre tak szybko się kończy. Mam nadzieję, że każdy z was wykorzystał te wakacje tak jak chciał i spędził je tak jak sobie zaplanował i oczywiście wykorzystał każdą minutę. Moje wakacje przebiegły tak jak wam pokazałam w postach ale zaszła również jedna zmiana. Tym wszystkim czym dzieliłam się z wami tutaj będę dzieliła się również na youtube. Postanowiłam założyć kanał ponieważ częśc rzeczy nie mogłam wam pokazać tutaj jak bym chciała. Natomiast kanał na youtube daję mi taką możliwości. Na kanał zapraszam was już teraz : https://www.youtube.com/channel/UC-Z_pkvrdHF3h4TaPAlaBGQ?view_as=subscriber. Podtrzymując jeszcze klimat wakacji mam dla was jeszcze kilka postów, które pojawią się w najbliższym czasie i będą one nawiązywać do wakacji. W tym poście przygotowałam dla was stylizację,która…

YouTube

YOUTUBE : Haul Kosmetyczny

YOUTUBE : Haul Kosmetyczny
Hej moi kochani ! Z tej strony Kinga i witam was ponownie na swoim kanale. Nastała mała przerwa między filmikami z powodu nałożenia się rzeczy do zrobienia. Aczkolwiek wracam już do was i mam dla was nowy film a dokładnie haul kosmetyczny. Mam nadzieję, że wam się spodoba. Bądźcie czujni przez najbliższe dni bo mam dla was coś nowego ! Miłego oglądania !

Obserwatorzy

.

.
Moje zdjęcie
Hej nazywam się Kinga mam 15 lat i pochodze z miasta Żor niedaleko Katowic. Interesuję sie modą , sztuką , gastronomią , wizażem oraz fotografią. Moją uwage skupiam na projektach własnych ubrań .Moją ogromną pasją są podróże. Jeżeli wszedłeś na mojego bloga zapraszam cie do zostania ze mną na dłużej . Mam mnóstwo pomysłów które mogą stać się inspiracją dla ciebie . Serdecznie cie zapraszam .

Instagram : kingstyyle