Posty

Wyświetlanie postów z kwietnia 21, 2017

Follow by Email

69ღ. Flower's Badges On White Slip On

Obraz
Cześć wszystkim ! Co u was ? Jak się macie trzecioklasiści po egzaminie ? Ja powiem wam mam się dobrze i czuję ogromną ulgę, że jest już koniec i jest już po wszystkim. Każdy z nas był pewnie zestresowany i obawiał się co będzie. Ja również byłam jedną z was, która miała wielkie obawy. Wszystko zniknęło kiedy przekroczyłam próg szkoły i zobaczyłam wszystkich. Mój stres zniknął. Skoncentrowałam się i skupiłam się na tym co dla mnie najważniejsze i wyciszyłam co pomogło mi osiągnąć totalny spokój i napisałam to. Teraz tylko czekać na wyniki. Wracając do dzisiejszego postu to mam dla was coś naprawdę niesamowitego. Tak,tak...Jak po tytule widzicie przygotowałam dla was mój nowy pomysł na....Buty ! Po raz pierwszy robię rzecz dotyczącą nie ubrań, koszulek czy innych części garderoby ubraniowej. Tym razem mój pomysł wylądował na butach. I to takich dosyć modnych tego sezonu bo są to buty typu Slip On. Mój pomysł został zainspirowany trendem naszywek, których jest tak pełno wszędzie. Trend …

YouTube

YOUTUBE : STYLE TALK : Styl CASUAL / Co to za styl ? Czy gwiazdy też go noszą ?

YOUTUBE :  STYLE TALK : Styl CASUAL / Co to za styl ? Czy gwiazdy też go noszą ?
Cześć wszystkim ! Z tej strony Kinga i witam was serdecznie na swoim kanale. Przygotowałam dla was nową serię, która już rusza na moim kanale. Nowa seria będzie nazywałą się Style Talk i w tej serii skupimy się na rodzajach styli i rodzajach ubrań. Więcej informacji dowiecie się w filmiku. Dajcie znac jak wam się podoba nowa seria. Miłego oglądania !

Obserwatorzy

.

.
Moje zdjęcie
Hej nazywam się Kinga mam 15 lat i pochodze z miasta Żor niedaleko Katowic. Interesuję sie modą , sztuką , gastronomią , wizażem oraz fotografią. Moją uwage skupiam na projektach własnych ubrań .Moją ogromną pasją są podróże. Jeżeli wszedłeś na mojego bloga zapraszam cie do zostania ze mną na dłużej . Mam mnóstwo pomysłów które mogą stać się inspiracją dla ciebie . Serdecznie cie zapraszam .

Instagram : kingstyyle