Posty

Wyświetlanie postów z lipca 24, 2017

Follow by Email

88ღ. White Shirt In Cool Street Style Look

Obraz
Hej wam ! Jak tam u was wakacje ? Mam nadzieję, że wszystko mija według ustalonego przez was planu. Jeżeli chodzi o mnie to w tym poście na ten temat się rozpisywać nie będę bo przygotowuję dla was coś naprawdę ciekawego. Jedyne co wam powiem to to, że bardzo dużo się dzieję a jak wiecie ja uwielbiam taki czas. Co do tego postu chciałabym się z wami podzielić moim spostrzeżeniem. Charakter każdego z nas to inwidualna sprawa, którą czasem ciężko jest zmienić. I choć bardzo się staramy, nie zawsze nasze staranie jest owocne. Najczęściej do tych zmian dochodzimy po pewnym czasie. Czasem dłuższym a czasem krótszym. Jest jednak jedna łatwiejsza sprawa, która pozwala nam na szybsze zmiany. Mianowicie styl. Każdy z nas z biegiem czasu wyrabia w sobie pewien styl ubioru. Styl, który tak łatwo jest nam zmienić a co idzie za stylem ? Oczywiście nadawany nam przez niego charakter który sprawia i nadaje nam na pierwszy rzut oka to jaką jesteśmy osobą. Często bywa to mylne. Niektórzy ludzie nie ut…

YouTube

YOUTUBE : Haul Kosmetyczny

YOUTUBE : Haul Kosmetyczny
Hej moi kochani ! Z tej strony Kinga i witam was ponownie na swoim kanale. Nastała mała przerwa między filmikami z powodu nałożenia się rzeczy do zrobienia. Aczkolwiek wracam już do was i mam dla was nowy film a dokładnie haul kosmetyczny. Mam nadzieję, że wam się spodoba. Bądźcie czujni przez najbliższe dni bo mam dla was coś nowego ! Miłego oglądania !

Obserwatorzy

.

.
Moje zdjęcie
Hej nazywam się Kinga mam 15 lat i pochodze z miasta Żor niedaleko Katowic. Interesuję sie modą , sztuką , gastronomią , wizażem oraz fotografią. Moją uwage skupiam na projektach własnych ubrań .Moją ogromną pasją są podróże. Jeżeli wszedłeś na mojego bloga zapraszam cie do zostania ze mną na dłużej . Mam mnóstwo pomysłów które mogą stać się inspiracją dla ciebie . Serdecznie cie zapraszam .

Instagram : kingstyyle