Posty

Wyświetlanie postów z kwietnia 30, 2017

Follow by Email

71ღ. Grey Spring Cap With Silver Crystals

Obraz
Cześć wszystkim! Witajcie w niedzielny poranek. Z okazji tego, że jest weekend a wczoraj była sobota udałam się do centrum handlowego. Nie wiem jak wam ale mi sobota kojarzy się właśnie z zakupami, spędzaniem czasu w centrum handlowym w jakiejś kawiarni czy restauracji. Ja natomiast wybrałam tą pierwszą opcje z zakupami. Dokonałam małych zakupów ale przede wszystkim rzeczy, które posłużą mi do diy. Zaczerpnęłam również inspiracji na nowe pomysły. Ostatnio mogliście zobaczyć, że na mojej głowie często gości jakieś nakrycie w postaci czapki z daszkiem, kapeluszu czy czapki wełnianej. Jak wcześniej przez młodsze lata nie lubiłam mieć niczego na głowie tak teraz nosiłabym cały czas. Te wspomniane czapki, kapelusze moim zdaniem świetnie uzupełniają garderobę z akcesoriami i każdą stylizację. Nadają jej wyjątkowego charakteru i zmieniają cały odbiór stylizacji przez otoczenie. Połączenie sportowej czapki z eleganckim look'iem nie tworzy już eleganckiej stylizacji ale już jest to pomiesz…

YouTube

YOUTUBE : STYLE TALK : Styl CASUAL / Co to za styl ? Czy gwiazdy też go noszą ?

YOUTUBE :  STYLE TALK : Styl CASUAL / Co to za styl ? Czy gwiazdy też go noszą ?
Cześć wszystkim ! Z tej strony Kinga i witam was serdecznie na swoim kanale. Przygotowałam dla was nową serię, która już rusza na moim kanale. Nowa seria będzie nazywałą się Style Talk i w tej serii skupimy się na rodzajach styli i rodzajach ubrań. Więcej informacji dowiecie się w filmiku. Dajcie znac jak wam się podoba nowa seria. Miłego oglądania !

Obserwatorzy

.

.
Moje zdjęcie
Hej nazywam się Kinga mam 15 lat i pochodze z miasta Żor niedaleko Katowic. Interesuję sie modą , sztuką , gastronomią , wizażem oraz fotografią. Moją uwage skupiam na projektach własnych ubrań .Moją ogromną pasją są podróże. Jeżeli wszedłeś na mojego bloga zapraszam cie do zostania ze mną na dłużej . Mam mnóstwo pomysłów które mogą stać się inspiracją dla ciebie . Serdecznie cie zapraszam .

Instagram : kingstyyle