Posty

Wyświetlanie postów z grudnia 31, 2016

.

.

44 ღ . My Proposition On New Year's Eve 2016

Obraz
Cześć kochani ! Jak już po tytule postu możecie zobaczyć że , dzisiejszy post jest w zupełności poświęcony dzisiejszemu dniu . Mianowicie dniu kończącym ten rok i rozpoczynający nowy . Stary rok żegnamy i witamy nowy wielkim świętowaniem szampanem o północy , petardami , życzeniami nowo rocznymi . Każdy z nas świętuje inaczej . Jedni na dyskotekach , drudzy na tak zwanych domówkach znów inni na balach na sali . Ile ludzi tyle możliwości i różnorodności . Pewnie się już domyślacie że pojawienie się mnie tutaj w ten dzień będzie dotyczyło propozycji na ten dzień . Tak i macie racje bo po to tutaj jestem . Przygotowałam dla was trzy propozycje ubioru na ten wieczór na różne okoliczności świętowania . Jedni wolą wygodę i swobodę na ten dzień inni preferują elegancje  i dostojność . W moich dobraniach możesz znaleźć i to i to . Dlatego jeżeli nadal nie masz jeszcze pomysłu co z twojej szafy założyć lub co z czym dobrać może właśnie ten post ci pomoże w podjęciu decyzji i się zainspirujesz .…

.

.

.

RECENZJA Paletek Cieni Make up REVOLUTION... ღ ?! / Review Make up Revolution...? by Kinga ღ

.

Hej kochani ! Z tej strony Kinga i witam was serdecznie na moim kanale ! Wracam do was po dość długiej przerwie z filmikiem jakiego na moim kanle jeszcze nie było ! Przygotowałam dla was Recenzje paletek Make up REVOLUTION. Mark pewnie wam znana, ale jakie one są i czy są dobre ! Tego dowieci się w filmiku ! Miłego oglądania !

.

.
Moje zdjęcie
Hej nazywam się Kinga mam 15 lat i pochodze z miasta Żor niedaleko Katowic. Interesuję sie modą , sztuką , gastronomią , wizażem oraz fotografią. Moją uwage skupiam na projektach własnych ubrań .Moją ogromną pasją są podróże. Jeżeli wszedłeś na mojego bloga zapraszam cie do zostania ze mną na dłużej . Mam mnóstwo pomysłów które mogą stać się inspiracją dla ciebie . Serdecznie cie zapraszam .

.

.

.

.

.

.

.

.

.

@kingstyyle