Posty

Wyświetlanie postów z sierpnia 19, 2016

Follow by Email

2ღ. Diy - White T-shirt

Obraz
Hej przychodzę do was z diy zwykłej białej koszulki . Pokaże wam jak w ciekawy sposób można ją troszkę zmienić .Jeżeli jesteś ciekaw jak to zrobić zapraszam do oglądania :  ღ


1.Do wykonania tego potrzebujesz; zwykłej białej koszulki , wstązki dowolnego koloru (ja wybrałam srebrną ) , nożyczek oraz kredy do zaznaczenia


2 .Zaczynamy rozkładamy naszą bluzkę i odwracamy ją tyłem na przód  
  3. Z tyłu na koszulce odmierzamy coś podobnego do trójkąta na wysokości która nam odpowiada ja wybrałam wysokość w połowie pleców . Gdy już wybierzemy odpowiednią dla nas wysokość wokół tego trójkąta rysujemy przerywane linie kredą.

4. Przerywane linie rysujemy na tym samym poziomie i ich szerokość odmierzamy według szerokości naszej wstązki nie większe nie mniejsze odpowiedni do szerokości wstążki .


5. Nastepnie zgodnie z szerokościa wstązki tniemy dziury w liniach przerywanych .
6. Gdy już natniemy nasze linie przerywane naciągamy je w ten sposób :


 7. Kolejnym krokiem jest odcięcie dosyć sporego kawałka …

YouTube

YOUTUBE : STYLE TALK : Styl CASUAL / Co to za styl ? Czy gwiazdy też go noszą ?

YOUTUBE :  STYLE TALK : Styl CASUAL / Co to za styl ? Czy gwiazdy też go noszą ?
Cześć wszystkim ! Z tej strony Kinga i witam was serdecznie na swoim kanale. Przygotowałam dla was nową serię, która już rusza na moim kanale. Nowa seria będzie nazywałą się Style Talk i w tej serii skupimy się na rodzajach styli i rodzajach ubrań. Więcej informacji dowiecie się w filmiku. Dajcie znac jak wam się podoba nowa seria. Miłego oglądania !

Obserwatorzy

.

.
Moje zdjęcie
Hej nazywam się Kinga mam 15 lat i pochodze z miasta Żor niedaleko Katowic. Interesuję sie modą , sztuką , gastronomią , wizażem oraz fotografią. Moją uwage skupiam na projektach własnych ubrań .Moją ogromną pasją są podróże. Jeżeli wszedłeś na mojego bloga zapraszam cie do zostania ze mną na dłużej . Mam mnóstwo pomysłów które mogą stać się inspiracją dla ciebie . Serdecznie cie zapraszam .

Instagram : kingstyyle