Posty

Wyświetlanie postów z lutego 9, 2017

Follow by Email

53ღ. Shirt Of Peach Color In Winter Stylisation

Obraz
Cześć moi kochani ! Co u was słychać ? Jeżeli chodzi o mnie to mam bardzo dużo rzeczy do zrobienia . Ciągle jest w biegu i coś robię . Nie ma chwili , w której bym się nudziła lub narzekała na nudę .Ma to oczywiście swoje plusy i minusy ale ja zawsze staram się znaleźć same pozytywy i czerpać z tego radość .Dziś przygotowałam dla was nowy post poświęcony krótkiej pogadance na temat koszul i ich łączenia . Przedstawie wam moje łączenia w stylizacjach...Ja jestem ogromną fanką koszul i lubię w nich chodzić bez względu na to czy jestem ubrana elegancko czy bardziej na luzie . Galerie handlowe dają nam ogromny asortyment do wybrania swojej idealnej koszuli . W każdym sklepie znajdziecie przeróżne koszule jakie sobie tylko zapragniecie . Ofert jest wiele czy to w kolorach czy też we wzorkach . Czy to z naszywkami czy z wyciętymi ramionami czy może ćwiekami . Różnią się także pod względem faktury chodzi mi tutaj o zwykłą koszulę w porównaniu z mgiełką . Każdy z nas może znaleźć grubość tkan…

YouTube

YOUTUBE : STYLE TALK : Styl CASUAL / Co to za styl ? Czy gwiazdy też go noszą ?

YOUTUBE :  STYLE TALK : Styl CASUAL / Co to za styl ? Czy gwiazdy też go noszą ?
Cześć wszystkim ! Z tej strony Kinga i witam was serdecznie na swoim kanale. Przygotowałam dla was nową serię, która już rusza na moim kanale. Nowa seria będzie nazywałą się Style Talk i w tej serii skupimy się na rodzajach styli i rodzajach ubrań. Więcej informacji dowiecie się w filmiku. Dajcie znac jak wam się podoba nowa seria. Miłego oglądania !

Obserwatorzy

.

.
Moje zdjęcie
Hej nazywam się Kinga mam 15 lat i pochodze z miasta Żor niedaleko Katowic. Interesuję sie modą , sztuką , gastronomią , wizażem oraz fotografią. Moją uwage skupiam na projektach własnych ubrań .Moją ogromną pasją są podróże. Jeżeli wszedłeś na mojego bloga zapraszam cie do zostania ze mną na dłużej . Mam mnóstwo pomysłów które mogą stać się inspiracją dla ciebie . Serdecznie cie zapraszam .

Instagram : kingstyyle