Posty

Wyświetlanie postów z maja 15, 2017

.

.

74ღ. Flower's Dress In Green Spring Park

Obraz
Hejka moi drodzy ! Przez ostatni czas, słonecznych dni coraz więcej. Co sprawia, że zaczynam myśleć o lecie, o pięknej pogodzie a najbardziej to o wakacjach. Chyba każdy z was ma już tą myśl w głowie, że to już prawie koniec roku szkolnego i będą wakacje. A ja jestem jedną z was, która także już o tym myśli. Nie wiem czemu ale gdy świeci słońce i jest piękna pogoda to kojarzy mi się to z kwitnącymi kwiatami, rozkwitającymi pąkami na drzewach z prześlicznymi ogrodami. te właśnie skojarzenia zainspirowały mnie do stworzenia tej stylizacji. Głównym tematem tego postu będą właśnie kwiaty. Jak po trendach tej wiosny widzieliście, że motyw kwiatowy to totalny hit tego sezonu. Mnóstwo bluzek,koszul bluz z tym motywem. Spodni, torebek bluzek z naszywkami kwiatowymi. A także i buty typu trampki całe w kwiaty lub spodnie czy spodenki. Wybór jest naprawdę ogromny i myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie. Oferta motywu kwiatowego jest różna są i te delikatniejsze i te mocniejsze w zależności kto…

.

.

.

RECENZJA Paletek Cieni Make up REVOLUTION... ღ ?! / Review Make up Revolution...? by Kinga ღ

.

Hej kochani ! Z tej strony Kinga i witam was serdecznie na moim kanale ! Wracam do was po dość długiej przerwie z filmikiem jakiego na moim kanle jeszcze nie było ! Przygotowałam dla was Recenzje paletek Make up REVOLUTION. Mark pewnie wam znana, ale jakie one są i czy są dobre ! Tego dowieci się w filmiku ! Miłego oglądania !

.

.
Moje zdjęcie
Hej nazywam się Kinga mam 15 lat i pochodze z miasta Żor niedaleko Katowic. Interesuję sie modą , sztuką , gastronomią , wizażem oraz fotografią. Moją uwage skupiam na projektach własnych ubrań .Moją ogromną pasją są podróże. Jeżeli wszedłeś na mojego bloga zapraszam cie do zostania ze mną na dłużej . Mam mnóstwo pomysłów które mogą stać się inspiracją dla ciebie . Serdecznie cie zapraszam .

.

.

.

.

.

.

.

.

.

@kingstyyle