Posty

Wyświetlanie postów z sierpnia 20, 2017

Follow by Email

93ღ. Turkey Travel To Paradise

Obraz
Cześć wszystkim ! Wróciłam właśnie z części moich podróży i mam teraz chwilkę aby napisać dla was ten post. Jest to dla mnie wyjątkowy post i bardzo ważny na moim blogu bo poświęcam go dla mojego hobby, które kocham czyli podróżowanie. Swoje podróże tego roku rozpoczęłam od podroży do pięknej, zielonej egzotycznej Turcji. Piękne plaże, błękitne morze i bujna roślinność to tylko kilka aspektów jakie ma do zaoferowania te śliczne państwo. W tym miejscu byłam już kilka razy zmieniając oczywiście miasta i strony położenia. Muszę przyznać, ze każda z obszarów ma wiele do zaoferowania i jest zupełnie inna. Tym razem wybrałam stronę Egejską, która charakteryzuję się piękną zielenią i ślicznym morzem. Dokładnym miejscem, w którym byłam jest miasto Bodrum leżące nad Morzem Egejskim. Piękne miasto, historyczne, pełne atrakcji i miejsc do zobaczenia a także idealne do odpoczęcia. Oprócz pobytu w mieście Bodrum odwiedziłam również inne miasta takie jak Antalya i Side w celu małego zwiedzania. Zwi…

YouTube

YOUTUBE : Haul Kosmetyczny

YOUTUBE : Haul Kosmetyczny
Hej moi kochani ! Z tej strony Kinga i witam was ponownie na swoim kanale. Nastała mała przerwa między filmikami z powodu nałożenia się rzeczy do zrobienia. Aczkolwiek wracam już do was i mam dla was nowy film a dokładnie haul kosmetyczny. Mam nadzieję, że wam się spodoba. Bądźcie czujni przez najbliższe dni bo mam dla was coś nowego ! Miłego oglądania !

Obserwatorzy

.

.
Moje zdjęcie
Hej nazywam się Kinga mam 15 lat i pochodze z miasta Żor niedaleko Katowic. Interesuję sie modą , sztuką , gastronomią , wizażem oraz fotografią. Moją uwage skupiam na projektach własnych ubrań .Moją ogromną pasją są podróże. Jeżeli wszedłeś na mojego bloga zapraszam cie do zostania ze mną na dłużej . Mam mnóstwo pomysłów które mogą stać się inspiracją dla ciebie . Serdecznie cie zapraszam .

Instagram : kingstyyle