Posty

Wyświetlanie postów z sierpnia 4, 2017

.

.

90ღ. Casual Stylization With Exceptional Tiny Details

Obraz
Hejka kochani ! Witajcie z powrotem na moim blogu ! Radość ostanio mnie tak bardzo rozpiera co pewnie widać po moich zdjęciach. Skąd ta radość ? A stąd, że robię to co lubię i nikt mi nic nie karze. Jestem typem człowieka, który nieznosi kiedy druga osoba mówi mi co mam robić. Jestem osobą, która wiele rzeczy sobie zaplanuję i stale do nich dąże. Więc kiedy rzeczy poboczne zaczynają przejmować mnie i zabierać mój czas przeznaczony dla swoich spraw wtedy moja radość znika. Tak miałam przez ostatni rok, kiedy musiałam chodzić do miejsca, którego szczerze nienawidziłam. Ciężko jest się zmuszać do robienia czegoś wbrew samego siebie. Myślę nawet, że jest to najgorsza krzywda, którą mozemy sami sobie wyrządzić. Jestem zdania, żę każdy z nas powinien robić to na co ma ochotę i to co on sam chce. Przez ostatnie lata zauważyłam jak małe rzeczy, drobne czynniki wpływają na nas i jak potrafią zmienić nasze patrzenie na świat. " Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia " ~ każdy powin…

.

.

.

RECENZJA Paletek Cieni Make up REVOLUTION... ღ ?! / Review Make up Revolution...? by Kinga ღ

.

Hej kochani ! Z tej strony Kinga i witam was serdecznie na moim kanale ! Wracam do was po dość długiej przerwie z filmikiem jakiego na moim kanle jeszcze nie było ! Przygotowałam dla was Recenzje paletek Make up REVOLUTION. Mark pewnie wam znana, ale jakie one są i czy są dobre ! Tego dowieci się w filmiku ! Miłego oglądania !

.

.
Moje zdjęcie
Hej nazywam się Kinga mam 15 lat i pochodze z miasta Żor niedaleko Katowic. Interesuję sie modą , sztuką , gastronomią , wizażem oraz fotografią. Moją uwage skupiam na projektach własnych ubrań .Moją ogromną pasją są podróże. Jeżeli wszedłeś na mojego bloga zapraszam cie do zostania ze mną na dłużej . Mam mnóstwo pomysłów które mogą stać się inspiracją dla ciebie . Serdecznie cie zapraszam .

.

.

.

.

.

.

.

.

.

@kingstyyle