Posty

Wyświetlanie postów z maja 10, 2017

Follow by Email

73ღ. My Haks On Famous Trend Holes In Jeans

Obraz
Hejka kochani ! Mamy już miesiąc Maj i jak pewnie wszystkim ten miesiąc kojarzy się już pomalutku z latem, ciepłą pogodą i lżejszymi ubraniami. Koniec grubych puchowych kurtek, botków z futerkiem, szalików i rękawiczek. Wszyscy chcemy ładną pogodę! Tak, tego chcemy natomiast jest inaczej i pogoda nie do końca spełnia nasze oczekiwania. I trzeba przyznać, że ta pogoda w tym roku jest naprawdę dziwna. Wracając do wspomnianych przeze mnie lekkich ubrań miałam tutaj na myśli spodnie i to nie takie najzwyklejsze spodnie tylko nasze ukochane z Dziurami. Każda dziewczyna w swojej szafie na pewno posiada choć jedną parę takich spodni. Trzeba przyznać, że robią one ogromną furorę wśród nas. Wszystkie centra handlowe są nimi przepełnione w przeróżnych wersjach. Początkową najmodniejszymi były te dziury w obrębie kolan teraz natomiast modne są wszędzie a najbardziej modne są kiedy spodnie są mega potargane powycinane i podzuirowane. Robią one mega efekt na nogach w połączeniu teraz z kabaretkami…

YouTube

YOUTUBE : STYLE TALK : Styl CASUAL / Co to za styl ? Czy gwiazdy też go noszą ?

YOUTUBE :  STYLE TALK : Styl CASUAL / Co to za styl ? Czy gwiazdy też go noszą ?
Cześć wszystkim ! Z tej strony Kinga i witam was serdecznie na swoim kanale. Przygotowałam dla was nową serię, która już rusza na moim kanale. Nowa seria będzie nazywałą się Style Talk i w tej serii skupimy się na rodzajach styli i rodzajach ubrań. Więcej informacji dowiecie się w filmiku. Dajcie znac jak wam się podoba nowa seria. Miłego oglądania !

Obserwatorzy

.

.
Moje zdjęcie
Hej nazywam się Kinga mam 15 lat i pochodze z miasta Żor niedaleko Katowic. Interesuję sie modą , sztuką , gastronomią , wizażem oraz fotografią. Moją uwage skupiam na projektach własnych ubrań .Moją ogromną pasją są podróże. Jeżeli wszedłeś na mojego bloga zapraszam cie do zostania ze mną na dłużej . Mam mnóstwo pomysłów które mogą stać się inspiracją dla ciebie . Serdecznie cie zapraszam .

Instagram : kingstyyle