Posty

Wyświetlanie postów z sierpnia 10, 2017

.

.

91ღ. Baby Pink Blouse With Famous Falban In My Doing

Obraz
Witajcie moi drodzy ! Kilka dni spóźnienia mam z postami niestety gdyż pracuję nad jedną rzeczą, z którą wkrótce się z wami podzielę. Natomiast teraz już wracam i postaram się aby posty pojawiały się regularnie jak wcześniej. Ten post przygotowałam dla was istnie modowy gdyż kolejny pomysł. Krój bluzki hiszpanki myślę, że nie jest wam obcy i z pewnością widzieliście go w każdym sklepie tak samo jak ja. Otóż ten model to chyba hit tego lata. Charakterystyczna falbaneczka w obrębie biustu i ramion pojawia się wszędzie. Czy to w sukienkach, bluzkach, koszulkach po prostu wszędzie. Trzeba przyznać, że ten krój jest naprawdę  bardzo uroczy i dziewczęcy. Ślicznie podkreśla ramiona ale też nie zawsze. Dla osób szerszych w ramionach ta bluzka nie będzie zbyt dobrym wyborem. Natomiast dla osób o węższych ramionach ta bluzeczką będzie ideałem tego lata. Nadaję ona naprawdę lekkości, zwiewności naszej stylizacji. Podkreśla ona również charakter wakacji, w które wkomponuję się niesamowicie. Tego …

.

.

.

RECENZJA Paletek Cieni Make up REVOLUTION... ღ ?! / Review Make up Revolution...? by Kinga ღ

.

Hej kochani ! Z tej strony Kinga i witam was serdecznie na moim kanale ! Wracam do was po dość długiej przerwie z filmikiem jakiego na moim kanle jeszcze nie było ! Przygotowałam dla was Recenzje paletek Make up REVOLUTION. Mark pewnie wam znana, ale jakie one są i czy są dobre ! Tego dowieci się w filmiku ! Miłego oglądania !

.

.
Moje zdjęcie
Hej nazywam się Kinga mam 15 lat i pochodze z miasta Żor niedaleko Katowic. Interesuję sie modą , sztuką , gastronomią , wizażem oraz fotografią. Moją uwage skupiam na projektach własnych ubrań .Moją ogromną pasją są podróże. Jeżeli wszedłeś na mojego bloga zapraszam cie do zostania ze mną na dłużej . Mam mnóstwo pomysłów które mogą stać się inspiracją dla ciebie . Serdecznie cie zapraszam .

.

.

.

.

.

.

.

.

.

@kingstyyle