Posty

Wyświetlanie postów z stycznia 13, 2017

Follow by Email

47ღ. Hanger With Small Diamonds On Jewelry

Obraz
Hej moi drodzy ! Wracam do was po trochę dłuższej przerwie , niestety  natłok obowiązków sprawił moją nieobecność tutaj ale dzisiaj przychodzę do was z ogromnym entuzjazmem . Otóż rozpoczynam swoje ferie zimowe i bardzo się ciesze . Postaram się być z wami częściej niż zwykle i poświęcać więcej czasu . Dzisiaj przychodzę do was z postem dotyczącym mojego kolejnego pomysłu . W dzisiejszym poście pokaże wam jak ze zwykłęj deski zrobić wieszak na biżuterie lub na cookolwiek innego związanym z dodatkami . Pewnie więkoszość z nas ma problem z organizacją biżuteri : kolczyków , zawieszek , naszyjników itp. Pewnie każdy z nas przechodząc obok regałów sklepwych spoglądał na wiele organizerów czy wieszaków , których ceny były niezbyt przystepne jak na taki produkt . Jeżeli jesteście ze mną od początku to dobrze wiecie , że jestem osobą , która woli sobie zrobić sama ponieważ sprawia mi to wiele radości i co takie najważniejsze bardzo mnie to interesuje . Staram się być przy tym oryginalna aby …

YouTube

YOUTUBE : STYLE TALK : Styl CASUAL / Co to za styl ? Czy gwiazdy też go noszą ?

YOUTUBE :  STYLE TALK : Styl CASUAL / Co to za styl ? Czy gwiazdy też go noszą ?
Cześć wszystkim ! Z tej strony Kinga i witam was serdecznie na swoim kanale. Przygotowałam dla was nową serię, która już rusza na moim kanale. Nowa seria będzie nazywałą się Style Talk i w tej serii skupimy się na rodzajach styli i rodzajach ubrań. Więcej informacji dowiecie się w filmiku. Dajcie znac jak wam się podoba nowa seria. Miłego oglądania !

Obserwatorzy

.

.
Moje zdjęcie
Hej nazywam się Kinga mam 15 lat i pochodze z miasta Żor niedaleko Katowic. Interesuję sie modą , sztuką , gastronomią , wizażem oraz fotografią. Moją uwage skupiam na projektach własnych ubrań .Moją ogromną pasją są podróże. Jeżeli wszedłeś na mojego bloga zapraszam cie do zostania ze mną na dłużej . Mam mnóstwo pomysłów które mogą stać się inspiracją dla ciebie . Serdecznie cie zapraszam .

Instagram : kingstyyle