Posty

Wyświetlanie postów z maja 25, 2017

Follow by Email

76ღ. Purple Jacket The Main Detail In Look

Obraz
Hej hej kochani ! Witam was w kolejnym poście. Właśnie znalazłam troszkę czasu aby siąść i napisać dla was nowy post. Ostatni czas jest naprawdę dla mnie trudny, że sama nie wiem co pierwsze zrobić i gdzie pierwsze wejść. Wkrótce ten okres w mojej szkole dobiegnie końca...A w dzisiejszym poście, jak w większości przedstawie wam moje sugestie na jeden z tematów dotyczących oczywiście mody. W ostatnim czasie moda przyszła na noszenie detali będące centrum całej stylizacji. Chodzi mi tutaj o daną część garderoby będącą w innym kolorze niż cała Basic stylizacja. Czyli wyróżniające się buty torebki, kurtki, spodnie koszule i koszulki coś co będzie przyciągało wzrok do siebie. Z takich elementów wydaje mi się że najmodniejszymi kolorami jest czerwony, róż, żółty, baby blue i khaki. Moim zdaniem to one są najczęściej przez nas noszone i muszę się przyznać, że prze zemnie również. Jeżeli jesteście ze mną od dawna lub nawet od początku to wiecie, że ja za intensywnymi kolorami nie przepadam i …

YouTube

YOUTUBE : STYLE TALK : Styl CASUAL / Co to za styl ? Czy gwiazdy też go noszą ?

YOUTUBE :  STYLE TALK : Styl CASUAL / Co to za styl ? Czy gwiazdy też go noszą ?
Cześć wszystkim ! Z tej strony Kinga i witam was serdecznie na swoim kanale. Przygotowałam dla was nową serię, która już rusza na moim kanale. Nowa seria będzie nazywałą się Style Talk i w tej serii skupimy się na rodzajach styli i rodzajach ubrań. Więcej informacji dowiecie się w filmiku. Dajcie znac jak wam się podoba nowa seria. Miłego oglądania !

Obserwatorzy

.

.
Moje zdjęcie
Hej nazywam się Kinga mam 15 lat i pochodze z miasta Żor niedaleko Katowic. Interesuję sie modą , sztuką , gastronomią , wizażem oraz fotografią. Moją uwage skupiam na projektach własnych ubrań .Moją ogromną pasją są podróże. Jeżeli wszedłeś na mojego bloga zapraszam cie do zostania ze mną na dłużej . Mam mnóstwo pomysłów które mogą stać się inspiracją dla ciebie . Serdecznie cie zapraszam .

Instagram : kingstyyle