Posty

Wyświetlanie postów z września 16, 2016

Follow by Email

14ღ . Nude Outfit

Obraz
Hej kochani . Witam was wszystkich w piątkowy wieczór ! Tak , to już piątek .Nie wiem jak wam ale mi minął ten tydzień tak szybko . Dopiero co do was pisałam w poniedziałek i życzyłam wam miłego tygodnia a tu już koniec jego .Jeżeli mam ocenić ten tydzień to był on dla mnie trudnym tygodniem i pracowitym . Szczerze mówiąc był ciężki i dosyć chaotyczny . Dużo się działo . Lubie takie tygodnie kiedy są one pełne i wykorzystane do samego końca . Jednak ten był trudny i niestety nie miły w odczuciu dla mnie . Miałam tam załamek dosyć sporo ale myślę pozytywnie o następnym tygodniu że będzie on lepszy dla mnie .Mam już kilka pomysłów na następny i myślę że jak wszystko pójdzie po mojej myśli to będzie udany . Dziś zaczynamy już kolejny weekend . Bardzo się na niego cieszę gdyż będzie on bardzo aktywny i wykorzystany ze wszystkich sił . Raczej sobie nie poleniuchuje wręcz przeciwnie będzie on naprawdę bez chwili wytchnienia . Ja wam życzę udanego weekendu , mile spędzonego czasu i samych po…

YouTube

YOUTUBE : STYLE TALK : Styl CASUAL / Co to za styl ? Czy gwiazdy też go noszą ?

YOUTUBE :  STYLE TALK : Styl CASUAL / Co to za styl ? Czy gwiazdy też go noszą ?
Cześć wszystkim ! Z tej strony Kinga i witam was serdecznie na swoim kanale. Przygotowałam dla was nową serię, która już rusza na moim kanale. Nowa seria będzie nazywałą się Style Talk i w tej serii skupimy się na rodzajach styli i rodzajach ubrań. Więcej informacji dowiecie się w filmiku. Dajcie znac jak wam się podoba nowa seria. Miłego oglądania !

Obserwatorzy

.

.
Moje zdjęcie
Hej nazywam się Kinga mam 15 lat i pochodze z miasta Żor niedaleko Katowic. Interesuję sie modą , sztuką , gastronomią , wizażem oraz fotografią. Moją uwage skupiam na projektach własnych ubrań .Moją ogromną pasją są podróże. Jeżeli wszedłeś na mojego bloga zapraszam cie do zostania ze mną na dłużej . Mam mnóstwo pomysłów które mogą stać się inspiracją dla ciebie . Serdecznie cie zapraszam .

Instagram : kingstyyle