Posty

Wyświetlanie postów z stycznia 12, 2018

Follow by Email

114ღ. Spring Feelings Inside Me

Obraz
Cześć moi mili ! Za oknem pogoda szaleje..Już sama nie wiem czy to zima czy może wiosna..Macie takie samo uczucie, że pory roku nam się pomieszały? Ostatni mi razy wita mnie słoneczko i lekki deszczyk...Brak śniegu, brak mrozu...Pogoda jak na rozpoczynającą się wiosnę...Tylko ciemne ranki i po południa dają znak, że mamy jeszcze zimę. Tak zmieszana pogoda bardzo niekorzystnie wpływa na mnie i na moje samopoczucie....Ciepła pogoda,która zawitała tak szybko dała mi odczuć wiosnę..Człowiek tak szybko przyzwyczaja się do rzeczy, które sprawiają mu przyjemność i które lubi...Dlatego gdy tylko poczułam choć odrobinę wiosny do swoich stylizacji zaczęłam wprowadzać jaskrawe kolory. Nie zabrakło jednak moich ukochanych pudrowych kolorów a także i wiosennych półbutów. Aby podkreślić swój wiosenny nastrój dodałam jeszcze element kwiatowy w postaci bluzki..Na mojej twarzy zagościł szczery uśmiech, którego brakowało od pewnego czasu...Nie wiem czy też tak macie, że kiedy świeci słońce i jest ciepł…

YouTube

YOUTUBE : Haul Kosmetyczny

YOUTUBE : Haul Kosmetyczny
Hej moi kochani ! Z tej strony Kinga i witam was ponownie na swoim kanale. Nastała mała przerwa między filmikami z powodu nałożenia się rzeczy do zrobienia. Aczkolwiek wracam już do was i mam dla was nowy film a dokładnie haul kosmetyczny. Mam nadzieję, że wam się spodoba. Bądźcie czujni przez najbliższe dni bo mam dla was coś nowego ! Miłego oglądania !

Obserwatorzy

.

.
Moje zdjęcie
Hej nazywam się Kinga mam 15 lat i pochodze z miasta Żor niedaleko Katowic. Interesuję sie modą , sztuką , gastronomią , wizażem oraz fotografią. Moją uwage skupiam na projektach własnych ubrań .Moją ogromną pasją są podróże. Jeżeli wszedłeś na mojego bloga zapraszam cie do zostania ze mną na dłużej . Mam mnóstwo pomysłów które mogą stać się inspiracją dla ciebie . Serdecznie cie zapraszam .

Instagram : kingstyyle