Posty

Wyświetlanie postów z stycznia 12, 2018

.

.

114ღ. Spring Feelings Inside Me

Obraz
Cześć moi mili ! Za oknem pogoda szaleje..Już sama nie wiem czy to zima czy może wiosna..Macie takie samo uczucie, że pory roku nam się pomieszały? Ostatni mi razy wita mnie słoneczko i lekki deszczyk...Brak śniegu, brak mrozu...Pogoda jak na rozpoczynającą się wiosnę...Tylko ciemne ranki i po południa dają znak, że mamy jeszcze zimę. Tak zmieszana pogoda bardzo niekorzystnie wpływa na mnie i na moje samopoczucie....Ciepła pogoda,która zawitała tak szybko dała mi odczuć wiosnę..Człowiek tak szybko przyzwyczaja się do rzeczy, które sprawiają mu przyjemność i które lubi...Dlatego gdy tylko poczułam choć odrobinę wiosny do swoich stylizacji zaczęłam wprowadzać jaskrawe kolory. Nie zabrakło jednak moich ukochanych pudrowych kolorów a także i wiosennych półbutów. Aby podkreślić swój wiosenny nastrój dodałam jeszcze element kwiatowy w postaci bluzki..Na mojej twarzy zagościł szczery uśmiech, którego brakowało od pewnego czasu...Nie wiem czy też tak macie, że kiedy świeci słońce i jest ciepł…

.

.

.

RECENZJA Paletek Cieni Make up REVOLUTION... ღ ?! / Review Make up Revolution...? by Kinga ღ

.

Hej kochani ! Z tej strony Kinga i witam was serdecznie na moim kanale ! Wracam do was po dość długiej przerwie z filmikiem jakiego na moim kanle jeszcze nie było ! Przygotowałam dla was Recenzje paletek Make up REVOLUTION. Mark pewnie wam znana, ale jakie one są i czy są dobre ! Tego dowieci się w filmiku ! Miłego oglądania !

.

.
Moje zdjęcie
Hej nazywam się Kinga mam 15 lat i pochodze z miasta Żor niedaleko Katowic. Interesuję sie modą , sztuką , gastronomią , wizażem oraz fotografią. Moją uwage skupiam na projektach własnych ubrań .Moją ogromną pasją są podróże. Jeżeli wszedłeś na mojego bloga zapraszam cie do zostania ze mną na dłużej . Mam mnóstwo pomysłów które mogą stać się inspiracją dla ciebie . Serdecznie cie zapraszam .

.

.

.

.

.

.

.

.

.

@kingstyyle