Posty

Wyświetlanie postów z października 19, 2017

.

.

102ღ. Nude Boots With Gucci Belt In Wood Background

Obraz
Hej wszystkim ! Witajcie w nowym poście. Ostatnio mam tyle do zrobienia cały czas, że nie potrafię znaleźć czasu dla siebie. Z jednej strony troszkę mnie to już męczy ale z drugiej cieszy. W końcu rozpoczęłam w swoim życiu etap, na który długi czas czekałam. Robię rzeczy, które kocham, które zawsze chciałam robić ale nie miałam czasu na nie. W końcu czuje, że jestem wolna, że się w pełni realizuje a to wszystko dlatego, że doskonale swoje pasje i nad nimi pracuje. I choć zabierają mi one mnóstwo czasu to i tak tego nie odczuwam, że coś straciłam. Czuje się spełniona po każdej minucie, którą poświęcam właśnie dla niej. Jesienna pogoda jest naprawdę niesamowita. Ciepły wiaterek, szczere słoneczko i przepiękne kolorowe drzewa to chyba widok jaki każdy z nas mógł sobie wymarzyć jesienią. Te kolorowe drzewa dają mi tak wiele inspiracji czy to do tworzenia stylizacji czy w sztuce. Nie wiem jak wy ale ja już pomału swoją chandrę jesienną przechodzę i wracam do pozytywnego humoru...Jesień koc…

.

.

.

RECENZJA Paletek Cieni Make up REVOLUTION... ღ ?! / Review Make up Revolution...? by Kinga ღ

.

Hej kochani ! Z tej strony Kinga i witam was serdecznie na moim kanale ! Wracam do was po dość długiej przerwie z filmikiem jakiego na moim kanle jeszcze nie było ! Przygotowałam dla was Recenzje paletek Make up REVOLUTION. Mark pewnie wam znana, ale jakie one są i czy są dobre ! Tego dowieci się w filmiku ! Miłego oglądania !

.

.
Moje zdjęcie
Hej nazywam się Kinga mam 15 lat i pochodze z miasta Żor niedaleko Katowic. Interesuję sie modą , sztuką , gastronomią , wizażem oraz fotografią. Moją uwage skupiam na projektach własnych ubrań .Moją ogromną pasją są podróże. Jeżeli wszedłeś na mojego bloga zapraszam cie do zostania ze mną na dłużej . Mam mnóstwo pomysłów które mogą stać się inspiracją dla ciebie . Serdecznie cie zapraszam .

.

.

.

.

.

.

.

.

.

@kingstyyle