Posty

Wyświetlanie postów z marca 1, 2017

Follow by Email

57ღ. Invoice Materials In White & Black Colour

Obraz
Cześć moi kochani ! Co tam u was? Jak się macie ? U mnie jest już o wiele lżej i lepiej. Egzaminy napisałam więc mam troszkę więcej czasu dla siebie jak i też dla was aby napisać nowy post. Ten nowy tydzień zaczęłam naprawdę rewelacyjnie... To wszystko zasługa słońca, które mnie przywitało w poniedziałkowy ranek i sprawiło, że nagle wszystko się we mnie obudziło. Nowa energia, nowe pomysły, inny humor, uśmiech na mojej twarzy. Naprawdę nie zdawałam sobie sprawy jak wielkie znaczenie ma słońce na moje samopoczucie. Mam nadzieję, że to dopiero początek dni pełnych słoneczka i ciepłego powietrza. A tak ,że każdego ranka będzie mnie budziło i sprawiało mi radość a także i dawało motywacje do działania. Tą piękną pogodę postanowiłam wykorzystać. Dlatego też pojechałam na sesję zdjęciową, którą znajdziecie w dzisiejszym poście. Tematem przewodnim dzisiejszej sesji jest kolor czarny i biały. Ostatnio pod czas egzaminów , na które wiadomo obowiązuje strój galowy; natchnęło mnie do stworzenia …

YouTube

YOUTUBE : STYLE TALK : Styl CASUAL / Co to za styl ? Czy gwiazdy też go noszą ?

YOUTUBE :  STYLE TALK : Styl CASUAL / Co to za styl ? Czy gwiazdy też go noszą ?
Cześć wszystkim ! Z tej strony Kinga i witam was serdecznie na swoim kanale. Przygotowałam dla was nową serię, która już rusza na moim kanale. Nowa seria będzie nazywałą się Style Talk i w tej serii skupimy się na rodzajach styli i rodzajach ubrań. Więcej informacji dowiecie się w filmiku. Dajcie znac jak wam się podoba nowa seria. Miłego oglądania !

Obserwatorzy

.

.
Moje zdjęcie
Hej nazywam się Kinga mam 15 lat i pochodze z miasta Żor niedaleko Katowic. Interesuję sie modą , sztuką , gastronomią , wizażem oraz fotografią. Moją uwage skupiam na projektach własnych ubrań .Moją ogromną pasją są podróże. Jeżeli wszedłeś na mojego bloga zapraszam cie do zostania ze mną na dłużej . Mam mnóstwo pomysłów które mogą stać się inspiracją dla ciebie . Serdecznie cie zapraszam .

Instagram : kingstyyle