Posty

Wyświetlanie postów z stycznia 29, 2017

Follow by Email

50ღ. New Proposition On Beige Cup With Brads

Obraz
Hej wszystkim ! Jak po tytule możecie zobaczyć w dzisiejszym poście przedstawie wam mój kolejny pomysł czy propozycje na odnowienie starej lub nowej czapki . Tę czapkę , którą wam dzisiaj pokaże , mogliście już zobaczyć w poprzednim poście . Pewnie nie jednego razu byliście w jakiejś galerii , sklepie sieciówko wym i widzieliście tam czapki z ćwiekami lub naszywkami lub łańcuszkami czy różnymi brożkami . Ja również byłam jedna z was ,która takie czapki widziała . Po ich zobaczeniu stały się one dla mnie inspiracją i nowym pomysłem do wykonania czegoś swojego . Zaczęłam od zaopatrzenia się w zwykłą jednokolorową czapkę , którą znalazłam na allegro . Macie tam szeroki wybór całej gamy kolorów takiej czapki jaką tylko chcecie . Drugą rzeczą w jaką się zaopatrzyłam były ćwieki , które znajdziecie w każdej pasmanterii . Koszt tej czapki jest stosunkowo o wiele niższy niż koszt czapki sklepowej . Jeżeli nie zależy ci na tym aby nosić czapkę , którą posiada większość popularyzacji to na pewn…

YouTube

YOUTUBE : STYLE TALK : Styl CASUAL / Co to za styl ? Czy gwiazdy też go noszą ?

YOUTUBE :  STYLE TALK : Styl CASUAL / Co to za styl ? Czy gwiazdy też go noszą ?
Cześć wszystkim ! Z tej strony Kinga i witam was serdecznie na swoim kanale. Przygotowałam dla was nową serię, która już rusza na moim kanale. Nowa seria będzie nazywałą się Style Talk i w tej serii skupimy się na rodzajach styli i rodzajach ubrań. Więcej informacji dowiecie się w filmiku. Dajcie znac jak wam się podoba nowa seria. Miłego oglądania !

Obserwatorzy

.

.
Moje zdjęcie
Hej nazywam się Kinga mam 15 lat i pochodze z miasta Żor niedaleko Katowic. Interesuję sie modą , sztuką , gastronomią , wizażem oraz fotografią. Moją uwage skupiam na projektach własnych ubrań .Moją ogromną pasją są podróże. Jeżeli wszedłeś na mojego bloga zapraszam cie do zostania ze mną na dłużej . Mam mnóstwo pomysłów które mogą stać się inspiracją dla ciebie . Serdecznie cie zapraszam .

Instagram : kingstyyle