Posty

Wyświetlanie postów z lipca 11, 2017

.

.

86ღ. Moro Pattern With Silver Chanel In One Set

Obraz
Cześć wszystkim ! Witam was w nowym poście ! Jak widzicie moja systematyczność wraca w stosunku do dodawania postów ma moim blogu. Mam teraz więcej czasu dla was i dla mojego bloga. Planuje w nim kilka zmian, które mam nadzieję , że mi się udadzą i będą się wam podobały. Chcę aby mój blog się dużo bardziej rozwinął i pod względem technicznym i wizualnym ale również aby było was coraz więcej. To dzięki wam mogę dzielić się jedną z moich pasji pokazując ją tutaj na blogu. Jestem wam naprawdę wdzięczna, że tutaj wchodzicie i do mnie zaglądacie dzięki wam wiem, że moja praca ma efekty. Było by mi bardzo miło gdybyście dawali mi znać na temat postów wtedy wiedziałabym, że jesteście tutaj i co wam się podoba. Dlatego ja was zachęcam komentujcie, piszcie do mnie chętnie was poznam. A co do dzisiejszego postu mam dla was do poruszenia temat motywu moro. Otóż ostatnim razem tego motywu jest coraz więcej w sklepach i pojawia się na wielu częściach garderoby. Szczerze mówiąc będąc troszkę młodsz…

.

.

.

RECENZJA Paletek Cieni Make up REVOLUTION... ღ ?! / Review Make up Revolution...? by Kinga ღ

.

Hej kochani ! Z tej strony Kinga i witam was serdecznie na moim kanale ! Wracam do was po dość długiej przerwie z filmikiem jakiego na moim kanle jeszcze nie było ! Przygotowałam dla was Recenzje paletek Make up REVOLUTION. Mark pewnie wam znana, ale jakie one są i czy są dobre ! Tego dowieci się w filmiku ! Miłego oglądania !

.

.
Moje zdjęcie
Hej nazywam się Kinga mam 15 lat i pochodze z miasta Żor niedaleko Katowic. Interesuję sie modą , sztuką , gastronomią , wizażem oraz fotografią. Moją uwage skupiam na projektach własnych ubrań .Moją ogromną pasją są podróże. Jeżeli wszedłeś na mojego bloga zapraszam cie do zostania ze mną na dłużej . Mam mnóstwo pomysłów które mogą stać się inspiracją dla ciebie . Serdecznie cie zapraszam .

.

.

.

.

.

.

.

.

.

@kingstyyle