Posty

Wyświetlanie postów z lipca 11, 2017

Follow by Email

86ღ. Moro Pattern With Silver Chanel In One Set

Obraz
Cześć wszystkim ! Witam was w nowym poście ! Jak widzicie moja systematyczność wraca w stosunku do dodawania postów ma moim blogu. Mam teraz więcej czasu dla was i dla mojego bloga. Planuje w nim kilka zmian, które mam nadzieję , że mi się udadzą i będą się wam podobały. Chcę aby mój blog się dużo bardziej rozwinął i pod względem technicznym i wizualnym ale również aby było was coraz więcej. To dzięki wam mogę dzielić się jedną z moich pasji pokazując ją tutaj na blogu. Jestem wam naprawdę wdzięczna, że tutaj wchodzicie i do mnie zaglądacie dzięki wam wiem, że moja praca ma efekty. Było by mi bardzo miło gdybyście dawali mi znać na temat postów wtedy wiedziałabym, że jesteście tutaj i co wam się podoba. Dlatego ja was zachęcam komentujcie, piszcie do mnie chętnie was poznam. A co do dzisiejszego postu mam dla was do poruszenia temat motywu moro. Otóż ostatnim razem tego motywu jest coraz więcej w sklepach i pojawia się na wielu częściach garderoby. Szczerze mówiąc będąc troszkę młodsz…

YouTube

YOUTUBE : Haul Kosmetyczny

YOUTUBE : Haul Kosmetyczny
Hej moi kochani ! Z tej strony Kinga i witam was ponownie na swoim kanale. Nastała mała przerwa między filmikami z powodu nałożenia się rzeczy do zrobienia. Aczkolwiek wracam już do was i mam dla was nowy film a dokładnie haul kosmetyczny. Mam nadzieję, że wam się spodoba. Bądźcie czujni przez najbliższe dni bo mam dla was coś nowego ! Miłego oglądania !

Obserwatorzy

.

.
Moje zdjęcie
Hej nazywam się Kinga mam 15 lat i pochodze z miasta Żor niedaleko Katowic. Interesuję sie modą , sztuką , gastronomią , wizażem oraz fotografią. Moją uwage skupiam na projektach własnych ubrań .Moją ogromną pasją są podróże. Jeżeli wszedłeś na mojego bloga zapraszam cie do zostania ze mną na dłużej . Mam mnóstwo pomysłów które mogą stać się inspiracją dla ciebie . Serdecznie cie zapraszam .

Instagram : kingstyyle