Posty

Wyświetlanie postów z września 5, 2016

Follow by Email

9ღ .Black & White Outfit

Obraz
Hej wam wszystkim . Dziś pierwszy dzień w szkole już taki normalny , codzienny , ta sama rutyna. Trzeba będzie się znów do wszystkiego przyzwyczaić , dobrze nastawić , dobrze zorganizować do wszystkich otaczających obowiązków . Nastawić nasze myśli na pozytywne myślenie . Cieszyć się każdą chwilą danym momentem . Walczyć o siebie o swoje umiejętności o swoją przyszłość o swoje marzenia . Przemyślcie sobie wszystko co chcecie zrobić to co chcecie osiągnąć i na czym wam zależy w tym roku szkolnym . Uwierzcie mi że kiedy naprawdę wyznaczycie sobie cele będzie wam łatwiej przebrnąć ten rok szkolny ponieważ ciągle będziecie sobie przypominać dlaczego to robicie i dlaczego znajdujecie się w tym miejscu .Będzie to bardzo motywujące do ciągłego działania . Wszystko róbcie dla siebie i tylko dla siebie nie zwracajcie uwagi na otaczający was świat , krytykę czy różne komentarze . Wiadomo zawsze jest ktoś kto będzie utrudniał ci to co chcesz zrobić będzie ci ciągle powtarzał po co to robisz? i p…

YouTube

YOUTUBE : STYLE TALK : Styl CASUAL / Co to za styl ? Czy gwiazdy też go noszą ?

YOUTUBE :  STYLE TALK : Styl CASUAL / Co to za styl ? Czy gwiazdy też go noszą ?
Cześć wszystkim ! Z tej strony Kinga i witam was serdecznie na swoim kanale. Przygotowałam dla was nową serię, która już rusza na moim kanale. Nowa seria będzie nazywałą się Style Talk i w tej serii skupimy się na rodzajach styli i rodzajach ubrań. Więcej informacji dowiecie się w filmiku. Dajcie znac jak wam się podoba nowa seria. Miłego oglądania !

Obserwatorzy

.

.
Moje zdjęcie
Hej nazywam się Kinga mam 15 lat i pochodze z miasta Żor niedaleko Katowic. Interesuję sie modą , sztuką , gastronomią , wizażem oraz fotografią. Moją uwage skupiam na projektach własnych ubrań .Moją ogromną pasją są podróże. Jeżeli wszedłeś na mojego bloga zapraszam cie do zostania ze mną na dłużej . Mam mnóstwo pomysłów które mogą stać się inspiracją dla ciebie . Serdecznie cie zapraszam .

Instagram : kingstyyle