Posty

Wyświetlanie postów z marca 26, 2017

Follow by Email

63ღ. New Idea On Famous Spring Trend

Obraz
Hej hej wszystkim ! Już do was wracam. Przez ostatni czas miałam kilka problemów i przykrych sytuacji, które znacznie zmniejszyły mój entuzjazm wiosenny. Nie wiem czy też tak macie jak ja ale gdy mam jakiś problem to bardzo biorę sobie go do serca i strasznie się wszystkimi przejmuje. Niestety te moje przejmowanie wpływa na moje samopoczucie bardzo źle i osłabia mój organizm. Mam nadzieję, że wkrótce wszystko wróci do normy. Jedyne co poprawia mi nastrój to tak piękna, coraz cieplejsza pogoda za oknem, którą uwielbiam. Wracając do dzisiejszej tematyki postu to mam dla was mój kolejny projekt. Tak..Myślę, że można nazwać to projektem. Otóż w poprzednim poście przedstawiłam wam trendy, które są modne tej wiosny. Większość z nich znajdziecie w sklepach, wzorowanych na projektach domów mody. Uważam, że to naprawdę świetna możliwość jaką dostajemy. Każdy z nas może nosić najmodniejsze trendy za niezbyt wysoką cenę a czasem za bardzo niską kiedy kupujemy na wyprzedaży. Dobrym przykładem są …

YouTube

YOUTUBE : STYLE TALK : Styl CASUAL / Co to za styl ? Czy gwiazdy też go noszą ?

YOUTUBE :  STYLE TALK : Styl CASUAL / Co to za styl ? Czy gwiazdy też go noszą ?
Cześć wszystkim ! Z tej strony Kinga i witam was serdecznie na swoim kanale. Przygotowałam dla was nową serię, która już rusza na moim kanale. Nowa seria będzie nazywałą się Style Talk i w tej serii skupimy się na rodzajach styli i rodzajach ubrań. Więcej informacji dowiecie się w filmiku. Dajcie znac jak wam się podoba nowa seria. Miłego oglądania !

Obserwatorzy

.

.
Moje zdjęcie
Hej nazywam się Kinga mam 15 lat i pochodze z miasta Żor niedaleko Katowic. Interesuję sie modą , sztuką , gastronomią , wizażem oraz fotografią. Moją uwage skupiam na projektach własnych ubrań .Moją ogromną pasją są podróże. Jeżeli wszedłeś na mojego bloga zapraszam cie do zostania ze mną na dłużej . Mam mnóstwo pomysłów które mogą stać się inspiracją dla ciebie . Serdecznie cie zapraszam .

Instagram : kingstyyle