Posty

Wyświetlanie postów z października 11, 2016

Follow by Email

23ღ. Flowers in Autumn

Obraz
Witajcie kochani ! Wracam do was i przychodzę z nowym postem . Pogoda za oknem marna ,ciemne szybkie wieczory , pierwsze dymy z kominów , tak to chyba już na stałe zadomowiła się u nas jesień . Czas dosyć ponury ale za to świetny na ciepłą herbatę i dobrą książkę do poczytania . Przeglądając ostatnio Internet niemal każdy z nas może natknąć się na post , filmik , reklamę związaną z ubiorem jesiennym . Większość w tym czasie stawia na ciemne kolory ubrań . Zazwyczaj jest to czerń , granat , odcienie brązu czy ciemny fiolet . Większość też stawia na trendy tej jesieni i zakupuje je . Jak to wygląda w moim przypadku ? Szczerze wam powiem że specem znającym się na modzie nie jestem , Mam tutaj na myśli komentowanie to co będzie modne czy też jest a co nie . Nie jestem taką osoba a sprawy zostawiam takie osobom które się na tym znają . Jeśli chodzi o mój styl na jesień to nie jest on ściśle określony . Uwielbiam robić połączenia nie banalne ale ciekawe . Łączyć krótkie letnie spody z gruby…

YouTube

YOUTUBE : STYLE TALK : Styl CASUAL / Co to za styl ? Czy gwiazdy też go noszą ?

YOUTUBE :  STYLE TALK : Styl CASUAL / Co to za styl ? Czy gwiazdy też go noszą ?
Cześć wszystkim ! Z tej strony Kinga i witam was serdecznie na swoim kanale. Przygotowałam dla was nową serię, która już rusza na moim kanale. Nowa seria będzie nazywałą się Style Talk i w tej serii skupimy się na rodzajach styli i rodzajach ubrań. Więcej informacji dowiecie się w filmiku. Dajcie znac jak wam się podoba nowa seria. Miłego oglądania !

Obserwatorzy

.

.
Moje zdjęcie
Hej nazywam się Kinga mam 15 lat i pochodze z miasta Żor niedaleko Katowic. Interesuję sie modą , sztuką , gastronomią , wizażem oraz fotografią. Moją uwage skupiam na projektach własnych ubrań .Moją ogromną pasją są podróże. Jeżeli wszedłeś na mojego bloga zapraszam cie do zostania ze mną na dłużej . Mam mnóstwo pomysłów które mogą stać się inspiracją dla ciebie . Serdecznie cie zapraszam .

Instagram : kingstyyle