Posty

Wyświetlanie postów z lutego 19, 2017

Follow by Email

55ღ.Metallic Silver Leather Jacket In Casual Outfit

Obraz
Cześć moi kochani ! Co u was słychać ? Mam nadzieję, że wszystko w porządku. Jeżeli chodzi o mnie...To u mnie ostatnio bardzo dużo się dzieję, nie ma czasu na wytchnienie, ciągle w biegu, ciągle się coś dzieję. Powiem wam, że taki tryb jest dosyć ciężki i męczący ale czuje się spełniona i czuję, że żyje w pełni. W tym całym biegu spotkało mnie niesamowite doświadczenie. W mojej szkole odbyła się wymiana studencka i przyjechali do mojej szkoły studenci z zagranicy na cały tydzień. Przez cały tydzień odbywały się lekcje w języku angielskim. Ja jako że, dużo podróżuje i kocham to robić nie miałam problemu w kontaktowaniu się. Uważam że, taka wymiana jest świetnym sprawdzeniem siebie  i swoich umiejętności a co przede wszystkim to poznanie fantastycznych ludzi. Jeżeli przydarzy wam się szansa wzięcia udziału w czymś takim to nie wahajcie się i jedźcie. Nie będziecie żałować a na pewno zostaną wam wspaniałe wspomnienia . Wracając do dzisiejszego postu chciałabym wam powiedzieć jak wyglądaj…

YouTube

YOUTUBE : STYLE TALK : Styl CASUAL / Co to za styl ? Czy gwiazdy też go noszą ?

YOUTUBE :  STYLE TALK : Styl CASUAL / Co to za styl ? Czy gwiazdy też go noszą ?
Cześć wszystkim ! Z tej strony Kinga i witam was serdecznie na swoim kanale. Przygotowałam dla was nową serię, która już rusza na moim kanale. Nowa seria będzie nazywałą się Style Talk i w tej serii skupimy się na rodzajach styli i rodzajach ubrań. Więcej informacji dowiecie się w filmiku. Dajcie znac jak wam się podoba nowa seria. Miłego oglądania !

Obserwatorzy

.

.
Moje zdjęcie
Hej nazywam się Kinga mam 15 lat i pochodze z miasta Żor niedaleko Katowic. Interesuję sie modą , sztuką , gastronomią , wizażem oraz fotografią. Moją uwage skupiam na projektach własnych ubrań .Moją ogromną pasją są podróże. Jeżeli wszedłeś na mojego bloga zapraszam cie do zostania ze mną na dłużej . Mam mnóstwo pomysłów które mogą stać się inspiracją dla ciebie . Serdecznie cie zapraszam .

Instagram : kingstyyle