Posty

Wyświetlanie postów z lipca 15, 2017

.

.

87ღ. Black Shorts With Vintage Red Roses Stripes

Obraz
Hej hej kochani ! Przychodzę dzisiaj do was z kolejnym postem. Mam dla was kolejną propozycję a zarazem i też pomysł na kolejne spodenki w mojej serii spodenkowej. W tym poście  zrobimy sobie coś bardziej casual ale też niezbyt. Dodamy troszkę naszywek aby zmienić wygląda spodenek. Mam tutaj na myśli czarne basic spodenki, które zawsze przydadzą się w każdej garderobie. Ja, że mam już dwie pary takich chciałam zrobić coś innego i czymś je wyróżnić. Padło na naszywki. Dlaczego...? A to proste jest ich tak wiele na różnych częściach garderoby. Zawładnęły również wszystkimi sklepami. Więc i też przez to znalazły się na moich spodenkach. Ja wybrałam sobie do tego naszywki w kształcie róż. Jest lato, pięknie kwitnące sady, ogrody słońce ogrzewające nas więc i stąd wzięły się i one  w moim pomyśle. Aby nie było aż tak słodko dodałam jeszcze kilka ćwieków aby nieco zmienić charakter spodenek i nadać im takiego mocniejszego wyglądu. Myślę, że takie spodenki świetnie sprawdzą się na lato i naw…

.

.

.

RECENZJA Paletek Cieni Make up REVOLUTION... ღ ?! / Review Make up Revolution...? by Kinga ღ

.

Hej kochani ! Z tej strony Kinga i witam was serdecznie na moim kanale ! Wracam do was po dość długiej przerwie z filmikiem jakiego na moim kanle jeszcze nie było ! Przygotowałam dla was Recenzje paletek Make up REVOLUTION. Mark pewnie wam znana, ale jakie one są i czy są dobre ! Tego dowieci się w filmiku ! Miłego oglądania !

.

.
Moje zdjęcie
Hej nazywam się Kinga mam 15 lat i pochodze z miasta Żor niedaleko Katowic. Interesuję sie modą , sztuką , gastronomią , wizażem oraz fotografią. Moją uwage skupiam na projektach własnych ubrań .Moją ogromną pasją są podróże. Jeżeli wszedłeś na mojego bloga zapraszam cie do zostania ze mną na dłużej . Mam mnóstwo pomysłów które mogą stać się inspiracją dla ciebie . Serdecznie cie zapraszam .

.

.

.

.

.

.

.

.

.

@kingstyyle