Posty

Wyświetlanie postów z lutego 24, 2017

.

.

56ღ. Metamorphosis My Denim Waistcoat With Holes

Obraz
Hej wszystkim ! Wracam już do was. Znów obowiązki wzięły górę i odciągnęły mnie troszkę od was. Jestem w trzeciej klasie gimnazjum a to się równa egzaminy końcowe. Przez ostatnie trzy dni pisałam egzaminy próbne a od początku tygodnia były do nich przygotowania. Tak więc cały swój czas skupiłam właśnie na tym. Dziś już po wszystkim. Wszystko wróci do normy a jak wraca do normy to i nowy post musi się pojawić. W tematyce postu zawarłam dzisiaj pomysł czy metamorfozę na zmienienie zwykłej jeans'owej kamizelki. Myślę, że każda z nas w swojej szafie ma coś jeans'owego oprócz oczywiście spodni. Jestem pewna, że każda z was widziała jeans'ową kamizelkę i też przymierzała. Było ich wszędzie naprawdę sporo. Przejawiały się w różnych motywach z różnymi dodatkami i w różnych odcieniach jeans'u . Wybór był naprawdę ogromny i nadal jest. Takim najmodniejszym motywem są dziury w tych kamizelkach. Zresztą nie tylko w nich. Wydaje mi się, że taką jedyną rzeczą , która nas odpychała t…

.

.

.

RECENZJA Paletek Cieni Make up REVOLUTION... ღ ?! / Review Make up Revolution...? by Kinga ღ

.

Hej kochani ! Z tej strony Kinga i witam was serdecznie na moim kanale ! Wracam do was po dość długiej przerwie z filmikiem jakiego na moim kanle jeszcze nie było ! Przygotowałam dla was Recenzje paletek Make up REVOLUTION. Mark pewnie wam znana, ale jakie one są i czy są dobre ! Tego dowieci się w filmiku ! Miłego oglądania !

.

.
Moje zdjęcie
Hej nazywam się Kinga mam 15 lat i pochodze z miasta Żor niedaleko Katowic. Interesuję sie modą , sztuką , gastronomią , wizażem oraz fotografią. Moją uwage skupiam na projektach własnych ubrań .Moją ogromną pasją są podróże. Jeżeli wszedłeś na mojego bloga zapraszam cie do zostania ze mną na dłużej . Mam mnóstwo pomysłów które mogą stać się inspiracją dla ciebie . Serdecznie cie zapraszam .

.

.

.

.

.

.

.

.

.

@kingstyyle