Posty

Wyświetlanie postów z lutego 24, 2017

Follow by Email

56ღ. Metamorphosis My Denim Waistcoat With Holes

Obraz
Hej wszystkim ! Wracam już do was. Znów obowiązki wzięły górę i odciągnęły mnie troszkę od was. Jestem w trzeciej klasie gimnazjum a to się równa egzaminy końcowe. Przez ostatnie trzy dni pisałam egzaminy próbne a od początku tygodnia były do nich przygotowania. Tak więc cały swój czas skupiłam właśnie na tym. Dziś już po wszystkim. Wszystko wróci do normy a jak wraca do normy to i nowy post musi się pojawić. W tematyce postu zawarłam dzisiaj pomysł czy metamorfozę na zmienienie zwykłej jeans'owej kamizelki. Myślę, że każda z nas w swojej szafie ma coś jeans'owego oprócz oczywiście spodni. Jestem pewna, że każda z was widziała jeans'ową kamizelkę i też przymierzała. Było ich wszędzie naprawdę sporo. Przejawiały się w różnych motywach z różnymi dodatkami i w różnych odcieniach jeans'u . Wybór był naprawdę ogromny i nadal jest. Takim najmodniejszym motywem są dziury w tych kamizelkach. Zresztą nie tylko w nich. Wydaje mi się, że taką jedyną rzeczą , która nas odpychała t…

YouTube

YOUTUBE : STYLE TALK : Styl CASUAL / Co to za styl ? Czy gwiazdy też go noszą ?

YOUTUBE :  STYLE TALK : Styl CASUAL / Co to za styl ? Czy gwiazdy też go noszą ?
Cześć wszystkim ! Z tej strony Kinga i witam was serdecznie na swoim kanale. Przygotowałam dla was nową serię, która już rusza na moim kanale. Nowa seria będzie nazywałą się Style Talk i w tej serii skupimy się na rodzajach styli i rodzajach ubrań. Więcej informacji dowiecie się w filmiku. Dajcie znac jak wam się podoba nowa seria. Miłego oglądania !

Obserwatorzy

.

.
Moje zdjęcie
Hej nazywam się Kinga mam 15 lat i pochodze z miasta Żor niedaleko Katowic. Interesuję sie modą , sztuką , gastronomią , wizażem oraz fotografią. Moją uwage skupiam na projektach własnych ubrań .Moją ogromną pasją są podróże. Jeżeli wszedłeś na mojego bloga zapraszam cie do zostania ze mną na dłużej . Mam mnóstwo pomysłów które mogą stać się inspiracją dla ciebie . Serdecznie cie zapraszam .

Instagram : kingstyyle