Posty

Wyświetlanie postów z października 25, 2016

Follow by Email

27ღ. Silver Brocade Skirt

Obraz
Witajcie kochani .Wpadam dziś do was z kolejnym postem należącym do postów z sesją zdjęciową . Przygotowałam dla was kolejną stylizację w której został użyty tylko jeden kolor . Mianowicie to odcienie przechodzące z bieli do lekkiej szarości . Ulubionymi moimi akcentami tej stylizacji są to srebrne elementy . W tym zestawie takich srebrnych elementów użyłam w postaci butów , biżuterii wykonanej prze zemnie samą a także znajdującej się na głównym planie spódniczki . Spódniczka ta ma strukturę brokatową taką swoją błyskotliwością może stać się ona tematem głównym waszego outfit'u . Ja bardzo lubuję się w kolorze srebrnym czuję się w nim pewniej niż na przykład w kolorze złotym . Srebrne czy też szare ubrania lubię łączyć z taką bazą jakim są ubrania czy dodatki koloru białego . Moim zdaniem wygląda to ładnie ,inaczej i jest też zachowana elegancja .Od pewnego czasu moda stałą się dla mnie czymś więcej niż tylko zwykłym ubieraniem się na co dzień czy chodzeniem po centrach handlowym …

YouTube

YOUTUBE : STYLE TALK : Styl CASUAL / Co to za styl ? Czy gwiazdy też go noszą ?

YOUTUBE :  STYLE TALK : Styl CASUAL / Co to za styl ? Czy gwiazdy też go noszą ?
Cześć wszystkim ! Z tej strony Kinga i witam was serdecznie na swoim kanale. Przygotowałam dla was nową serię, która już rusza na moim kanale. Nowa seria będzie nazywałą się Style Talk i w tej serii skupimy się na rodzajach styli i rodzajach ubrań. Więcej informacji dowiecie się w filmiku. Dajcie znac jak wam się podoba nowa seria. Miłego oglądania !

Obserwatorzy

.

.
Moje zdjęcie
Hej nazywam się Kinga mam 15 lat i pochodze z miasta Żor niedaleko Katowic. Interesuję sie modą , sztuką , gastronomią , wizażem oraz fotografią. Moją uwage skupiam na projektach własnych ubrań .Moją ogromną pasją są podróże. Jeżeli wszedłeś na mojego bloga zapraszam cie do zostania ze mną na dłużej . Mam mnóstwo pomysłów które mogą stać się inspiracją dla ciebie . Serdecznie cie zapraszam .

Instagram : kingstyyle