Posty

Wyświetlanie postów z grudnia 6, 2016

.

.

37ღ. Winter All Grey Outfit

Obraz
Witajcie kochani ! Wpadam do was z nowym postem w której będzie kolejna i przedostatnia moja pogadanka na temat  części garderoby . Dzisiaj mojej opinii ulegną spodnie i buty . Poddam je swojej własnej opinii . Nie mam do tego wielkich klasyfikacji i nie pcham się do tego zostawiam to osobą znającym się na tym .Ja wyrażam własną opinie i własne poglądu . Jak wspomniałam zacznijmy od tak jakby podstawy każdej stylizacji . Wydaje mi się że tak naprawdę cała stylizacja składa się z dwóch części . Pierwsza jest to nakrycie górne a druga to część dolna stanowiąca spodnie , spódniczki , spodenki i wiele innych. Natomiast iż za oknem zimno , mojemu wyborowi padły jeansy .Zasób całoroczny każdego sklepu oferuje nam jeansy . Czy to lato czy to zima czy wiosna czy jesień zawsze znajdzie się stoisko wieszaki właśnie z tą rzeczą . Oferują nam jeansy typu : rurki , moomjeansy , boyfriendy/ girlfriendy , dzwony ale także leginsy i jeans'owo podobne . Moimi ulubieńcami na ten sezon zostały boyf…

.

.

.

RECENZJA Paletek Cieni Make up REVOLUTION... ღ ?! / Review Make up Revolution...? by Kinga ღ

.

Hej kochani ! Z tej strony Kinga i witam was serdecznie na moim kanale ! Wracam do was po dość długiej przerwie z filmikiem jakiego na moim kanle jeszcze nie było ! Przygotowałam dla was Recenzje paletek Make up REVOLUTION. Mark pewnie wam znana, ale jakie one są i czy są dobre ! Tego dowieci się w filmiku ! Miłego oglądania !

.

.
Moje zdjęcie
Hej nazywam się Kinga mam 15 lat i pochodze z miasta Żor niedaleko Katowic. Interesuję sie modą , sztuką , gastronomią , wizażem oraz fotografią. Moją uwage skupiam na projektach własnych ubrań .Moją ogromną pasją są podróże. Jeżeli wszedłeś na mojego bloga zapraszam cie do zostania ze mną na dłużej . Mam mnóstwo pomysłów które mogą stać się inspiracją dla ciebie . Serdecznie cie zapraszam .

.

.

.

.

.

.

.

.

.

@kingstyyle