Posty

Wyświetlanie postów z grudnia 6, 2016

Follow by Email

37ღ. Winter All Grey Outfit

Obraz
Witajcie kochani ! Wpadam do was z nowym postem w której będzie kolejna i przedostatnia moja pogadanka na temat  części garderoby . Dzisiaj mojej opinii ulegną spodnie i buty . Poddam je swojej własnej opinii . Nie mam do tego wielkich klasyfikacji i nie pcham się do tego zostawiam to osobą znającym się na tym .Ja wyrażam własną opinie i własne poglądu . Jak wspomniałam zacznijmy od tak jakby podstawy każdej stylizacji . Wydaje mi się że tak naprawdę cała stylizacja składa się z dwóch części . Pierwsza jest to nakrycie górne a druga to część dolna stanowiąca spodnie , spódniczki , spodenki i wiele innych. Natomiast iż za oknem zimno , mojemu wyborowi padły jeansy .Zasób całoroczny każdego sklepu oferuje nam jeansy . Czy to lato czy to zima czy wiosna czy jesień zawsze znajdzie się stoisko wieszaki właśnie z tą rzeczą . Oferują nam jeansy typu : rurki , moomjeansy , boyfriendy/ girlfriendy , dzwony ale także leginsy i jeans'owo podobne . Moimi ulubieńcami na ten sezon zostały boyf…

YouTube

YOUTUBE : STYLE TALK : Styl CASUAL / Co to za styl ? Czy gwiazdy też go noszą ?

YOUTUBE :  STYLE TALK : Styl CASUAL / Co to za styl ? Czy gwiazdy też go noszą ?
Cześć wszystkim ! Z tej strony Kinga i witam was serdecznie na swoim kanale. Przygotowałam dla was nową serię, która już rusza na moim kanale. Nowa seria będzie nazywałą się Style Talk i w tej serii skupimy się na rodzajach styli i rodzajach ubrań. Więcej informacji dowiecie się w filmiku. Dajcie znac jak wam się podoba nowa seria. Miłego oglądania !

Obserwatorzy

.

.
Moje zdjęcie
Hej nazywam się Kinga mam 15 lat i pochodze z miasta Żor niedaleko Katowic. Interesuję sie modą , sztuką , gastronomią , wizażem oraz fotografią. Moją uwage skupiam na projektach własnych ubrań .Moją ogromną pasją są podróże. Jeżeli wszedłeś na mojego bloga zapraszam cie do zostania ze mną na dłużej . Mam mnóstwo pomysłów które mogą stać się inspiracją dla ciebie . Serdecznie cie zapraszam .

Instagram : kingstyyle