Posty

Wyświetlanie postów z września 9, 2016

Follow by Email

11ღ. Lace & Copper Outfit

Obraz
Cześć wszystkim ! Czy wszyscy dziś zadowoleni ? Tak tak mamy weekend . Pierwszy tydzień już za nami . Nareszcie wolni . U was też już terminy sprawdzianów umówione ? U mnie już tonie cały następny tydzień . Ale do rzeczy. Jak dla mnie ten tydzień minął naprawdę szybko i powiem wam szczerze że minął mi on bardzo dobrze i mile . Nie spotkał mnie leń rannego wstawania i smutny humor chodzenia do szkoły  ani ta sama rutyna . Nie właśnie było odwrotnie . Nawet z chęcią szłam i z uśmiechem , starałam się myśleć pozytywnie . Wiadomo były tam jakieś małe załamki ale otoczenie szybko pomogło mi je wyrzucić z myśli . I wszystko stawało się lepsze . Z tego tygodnia jestem zadowolona zrobiłam to co chciałam i czuję się usatysfakcjonowana . Już planuję kolejne plany na przyszły  tydzień . I postanowiłam wziąć sobie wszystko na luzie , na głębokim oddechu bez zbędnego pośpiechu niepotrzebnych nerwów i złego samopoczucia . Teraz mamy weekend , 
fajny czas .Postarajcie się oczyścić myśli . Fajnie go s…

YouTube

YOUTUBE : STYLE TALK : Styl CASUAL / Co to za styl ? Czy gwiazdy też go noszą ?

YOUTUBE :  STYLE TALK : Styl CASUAL / Co to za styl ? Czy gwiazdy też go noszą ?
Cześć wszystkim ! Z tej strony Kinga i witam was serdecznie na swoim kanale. Przygotowałam dla was nową serię, która już rusza na moim kanale. Nowa seria będzie nazywałą się Style Talk i w tej serii skupimy się na rodzajach styli i rodzajach ubrań. Więcej informacji dowiecie się w filmiku. Dajcie znac jak wam się podoba nowa seria. Miłego oglądania !

Obserwatorzy

.

.
Moje zdjęcie
Hej nazywam się Kinga mam 15 lat i pochodze z miasta Żor niedaleko Katowic. Interesuję sie modą , sztuką , gastronomią , wizażem oraz fotografią. Moją uwage skupiam na projektach własnych ubrań .Moją ogromną pasją są podróże. Jeżeli wszedłeś na mojego bloga zapraszam cie do zostania ze mną na dłużej . Mam mnóstwo pomysłów które mogą stać się inspiracją dla ciebie . Serdecznie cie zapraszam .

Instagram : kingstyyle