Posty

Wyświetlanie postów z kwietnia 4, 2017

Follow by Email

65ღ. My Proposition On Modification Old Shirt In Famous Trend

Obraz
Witajcie moi drodzy ! Tu znowu ja. Co u was słychać? Jak po dłuższym weekendzie? A właśnie dlaczego dłuższym....Nie wiem jak u was ale u mnie w piątek nie mieliśmy zajęć z powodu strajku nauczycielki, który odbywał się na terenie całej Polski. Lekcje mieliśmy odwołane a co za tym idzie jeden dzień więcej weekendu! Ja te trzy dni spędziłam niesamowicie. Zrobiłam wszystkie rzeczy, na które w zwykłym tygodniu brakuje mi najzwyczajniej czasu ale i również zrobiłam rzeczy, których mi bardzo brakowało. Totalnie odcięłam się od rzeczy związanych ze szkoła. Robiłam to na co miałam ochotę. Powiem wam, że takie odcięcie się jest naprawdę świetne i skuteczne. Ja czułam jak wszystko we mnie odpoczywa, jak wypełnia mnie pozytywna energia, jak moje myśli się zmieniają. To wszystko dzięki temu, że nie przytłaczają mnie codzienna rutyna. Uwierzcie mi że taka rutyna jest bardzo męcząca i nie korzystnie wpływa na nasz organizm. Na co dzień w szkole po prostu mi się nudzi i nie mam nic specjalnego do ro…

YouTube

YOUTUBE : STYLE TALK : Styl CASUAL / Co to za styl ? Czy gwiazdy też go noszą ?

YOUTUBE :  STYLE TALK : Styl CASUAL / Co to za styl ? Czy gwiazdy też go noszą ?
Cześć wszystkim ! Z tej strony Kinga i witam was serdecznie na swoim kanale. Przygotowałam dla was nową serię, która już rusza na moim kanale. Nowa seria będzie nazywałą się Style Talk i w tej serii skupimy się na rodzajach styli i rodzajach ubrań. Więcej informacji dowiecie się w filmiku. Dajcie znac jak wam się podoba nowa seria. Miłego oglądania !

Obserwatorzy

.

.
Moje zdjęcie
Hej nazywam się Kinga mam 15 lat i pochodze z miasta Żor niedaleko Katowic. Interesuję sie modą , sztuką , gastronomią , wizażem oraz fotografią. Moją uwage skupiam na projektach własnych ubrań .Moją ogromną pasją są podróże. Jeżeli wszedłeś na mojego bloga zapraszam cie do zostania ze mną na dłużej . Mam mnóstwo pomysłów które mogą stać się inspiracją dla ciebie . Serdecznie cie zapraszam .

Instagram : kingstyyle