Posty

Wyświetlanie postów z listopada 23, 2016

Follow by Email

34ღ. Diy Metal Baskets With Ornamention

Obraz
Hej kochani . Wracam dziś do was z nową energią a także nowym pomysłem na ozdobę do pokoju .Jak już mnie znacie mam wiele pomysłów na różne rzeczy czasem pozornie nie logiczne i w innym zastosowaniu . Tak i dzisiaj postawiłam na nie proste diy związane z wykorzystaniem rzeczy o zupełnie innym zastosowaniu niż te które ja wybrałam dla tej rzeczy . W diy najlepszą rzeczą jest to że każdy przedmiot można wykorzystać na swój własny sposób i przedstawić go w innym świetle . Najważniejszy jest pomysł i zachowanie oryginalności swojej pracy . Taką oryginalność można otrzymać robiąc własną rzecz inspirując się pomysłami wcześniej zaczerpniętym a także własnymi . Dekorowanie pomieszczenia własnymi rzeczami ręcznego wykonania będzie zawsze stanowić oryginalność  naszego pokoju oddając przy tym charakter pomieszczenia co za tym idzie i nasz . Ja was gorąco zachęcam do próbowania własnych wykonań  różnych rzeczy i próbowania swoich pomysłów . Nie ma nic lepszego niż jak dobra koncepcja , plan pra…

YouTube

YOUTUBE : STYLE TALK : Styl CASUAL / Co to za styl ? Czy gwiazdy też go noszą ?

YOUTUBE :  STYLE TALK : Styl CASUAL / Co to za styl ? Czy gwiazdy też go noszą ?
Cześć wszystkim ! Z tej strony Kinga i witam was serdecznie na swoim kanale. Przygotowałam dla was nową serię, która już rusza na moim kanale. Nowa seria będzie nazywałą się Style Talk i w tej serii skupimy się na rodzajach styli i rodzajach ubrań. Więcej informacji dowiecie się w filmiku. Dajcie znac jak wam się podoba nowa seria. Miłego oglądania !

Obserwatorzy

.

.
Moje zdjęcie
Hej nazywam się Kinga mam 15 lat i pochodze z miasta Żor niedaleko Katowic. Interesuję sie modą , sztuką , gastronomią , wizażem oraz fotografią. Moją uwage skupiam na projektach własnych ubrań .Moją ogromną pasją są podróże. Jeżeli wszedłeś na mojego bloga zapraszam cie do zostania ze mną na dłużej . Mam mnóstwo pomysłów które mogą stać się inspiracją dla ciebie . Serdecznie cie zapraszam .

Instagram : kingstyyle