Posty

Wyświetlanie postów z grudnia 23, 2017

.

.

110ღ. Christmas Jarmark

Obraz
Cześć wszystkim ! A więc melduję się z nowym postem ! Ostatnio ciężko u mnie z częstotliwością dodawanych postów, a to wszystko spowodowane jest porą roku jaką mamy. Niestety kiedy wyjeżdżam do szkoły i kiedy wracam do domu jest ciemno i całą jasność przesiaduję w szkole. Jedynym wolnym dniem na sesje jest sobota i zazwyczaj jest to wolne około 15 min ponieważ jest to dzień, w którym mam najwięcej pracy. Robię mnóstwo rzeczy, na które nie mam czasu w tygodniu...Obiecuję, ze kiedy już pora roku się zmieni posty będą dużo częściej...Już teraz nad tym pracuję także bądźcie cierpliwi...Święta tuż tuż. Sklepy pełne choinek, bombek, łańcuchów i lampek...Za oknem mróz daje swoje pierwsze znaki...W sklepach szał zakupowy...Prezenty, wigilia, kolędy, stajenka...Powiem wam, ze uwielbiam klimat świąteczny, jest to taki bardzo magiczny czas...W tym roku jak i w poprzednim ten magiczny klimat kompletnie mi nie towarzyszy...Nie czuję świąt, nie czuję tej pięknej aury a już jutro Wigilia...Ciągle w …

.

.

.

RECENZJA Paletek Cieni Make up REVOLUTION... ღ ?! / Review Make up Revolution...? by Kinga ღ

.

Hej kochani ! Z tej strony Kinga i witam was serdecznie na moim kanale ! Wracam do was po dość długiej przerwie z filmikiem jakiego na moim kanle jeszcze nie było ! Przygotowałam dla was Recenzje paletek Make up REVOLUTION. Mark pewnie wam znana, ale jakie one są i czy są dobre ! Tego dowieci się w filmiku ! Miłego oglądania !

.

.
Moje zdjęcie
Hej nazywam się Kinga mam 15 lat i pochodze z miasta Żor niedaleko Katowic. Interesuję sie modą , sztuką , gastronomią , wizażem oraz fotografią. Moją uwage skupiam na projektach własnych ubrań .Moją ogromną pasją są podróże. Jeżeli wszedłeś na mojego bloga zapraszam cie do zostania ze mną na dłużej . Mam mnóstwo pomysłów które mogą stać się inspiracją dla ciebie . Serdecznie cie zapraszam .

.

.

.

.

.

.

.

.

.

@kingstyyle