Posty

Wyświetlanie postów z września 26, 2016

Follow by Email

18ღ . Gold Outfit

Obraz
Cześć wszystkim . Jak się macie ? Tak tak znów po weekendzie , znów poniedziałek . Nie wiem jak u was ale mój weekend był wspaniały . Przez ten weekend mogliście mnie spotkać w Warszawie . Tak właśnie w Warszawie . Był to już któryś z kolei z pośród moich wyjazdów do niej . Krótka recenzja na temat tego miasta ....?  Hmmm.... Czemu nie .A więc miasto te jest tak urokliwe pod względem przewijających się tam ludzi . Różnorodne kultury , style ubierania, upodobania czy rodzaj muzyki słuchanej przez tych ludzi sprawia że można  dostrzeć różnorodność pomiędzy nami . Każdy z tych ludzi prezentuje zupełnie inną historię i przede wszystkim siebie . Ludzie ci ubierają na siebie tak odmienne ubrania i łączą je w różny sposób . Czasem są to połączenia takie na które  nikt sam by nie wpadł że można to w ten sposób na siebie założyć . Jeżeli natomiast chodzi o samo miasto to jest ono ogromne i zatłoczone . Jeśli chodzi o mnie nie jest to żaden problem z ilością ludzi czy zatłoczeniem , wręcz przec…

YouTube

YOUTUBE : STYLE TALK : Styl CASUAL / Co to za styl ? Czy gwiazdy też go noszą ?

YOUTUBE :  STYLE TALK : Styl CASUAL / Co to za styl ? Czy gwiazdy też go noszą ?
Cześć wszystkim ! Z tej strony Kinga i witam was serdecznie na swoim kanale. Przygotowałam dla was nową serię, która już rusza na moim kanale. Nowa seria będzie nazywałą się Style Talk i w tej serii skupimy się na rodzajach styli i rodzajach ubrań. Więcej informacji dowiecie się w filmiku. Dajcie znac jak wam się podoba nowa seria. Miłego oglądania !

Obserwatorzy

.

.
Moje zdjęcie
Hej nazywam się Kinga mam 15 lat i pochodze z miasta Żor niedaleko Katowic. Interesuję sie modą , sztuką , gastronomią , wizażem oraz fotografią. Moją uwage skupiam na projektach własnych ubrań .Moją ogromną pasją są podróże. Jeżeli wszedłeś na mojego bloga zapraszam cie do zostania ze mną na dłużej . Mam mnóstwo pomysłów które mogą stać się inspiracją dla ciebie . Serdecznie cie zapraszam .

Instagram : kingstyyle