Posty

Wyświetlanie postów z września 26, 2016

.

.

18ღ . Gold Outfit

Obraz
Cześć wszystkim . Jak się macie ? Tak tak znów po weekendzie , znów poniedziałek . Nie wiem jak u was ale mój weekend był wspaniały . Przez ten weekend mogliście mnie spotkać w Warszawie . Tak właśnie w Warszawie . Był to już któryś z kolei z pośród moich wyjazdów do niej . Krótka recenzja na temat tego miasta ....?  Hmmm.... Czemu nie .A więc miasto te jest tak urokliwe pod względem przewijających się tam ludzi . Różnorodne kultury , style ubierania, upodobania czy rodzaj muzyki słuchanej przez tych ludzi sprawia że można  dostrzeć różnorodność pomiędzy nami . Każdy z tych ludzi prezentuje zupełnie inną historię i przede wszystkim siebie . Ludzie ci ubierają na siebie tak odmienne ubrania i łączą je w różny sposób . Czasem są to połączenia takie na które  nikt sam by nie wpadł że można to w ten sposób na siebie założyć . Jeżeli natomiast chodzi o samo miasto to jest ono ogromne i zatłoczone . Jeśli chodzi o mnie nie jest to żaden problem z ilością ludzi czy zatłoczeniem , wręcz przec…

.

.

.

RECENZJA Paletek Cieni Make up REVOLUTION... ღ ?! / Review Make up Revolution...? by Kinga ღ

.

Hej kochani ! Z tej strony Kinga i witam was serdecznie na moim kanale ! Wracam do was po dość długiej przerwie z filmikiem jakiego na moim kanle jeszcze nie było ! Przygotowałam dla was Recenzje paletek Make up REVOLUTION. Mark pewnie wam znana, ale jakie one są i czy są dobre ! Tego dowieci się w filmiku ! Miłego oglądania !

.

.
Moje zdjęcie
Hej nazywam się Kinga mam 15 lat i pochodze z miasta Żor niedaleko Katowic. Interesuję sie modą , sztuką , gastronomią , wizażem oraz fotografią. Moją uwage skupiam na projektach własnych ubrań .Moją ogromną pasją są podróże. Jeżeli wszedłeś na mojego bloga zapraszam cie do zostania ze mną na dłużej . Mam mnóstwo pomysłów które mogą stać się inspiracją dla ciebie . Serdecznie cie zapraszam .

.

.

.

.

.

.

.

.

.

@kingstyyle