Posty

Wyświetlanie postów z października 22, 2016

.

.

26ღ. Diy Chanel Cusion

Obraz
Hej moi mili . Witajcie w sobotni poranek . Dzień dobry wszystkim . Wszyscy wyspani ? Sobotniego ranka powitał mnie lekki deszczyk . Spływające kropelki po szybie okna aż przyciągały do poduszki . Jednak mój dzień jak co dzień rozpoczął się zaraz po wschodzie słonka . Na dzisiaj moja lista rzeczy do zrobienia się nie kończy  ale dla mnie nie stanowi to żadnego problemu . I jedno takie zadanko , inspiracje mam dla was . Jak po tytule postu możecie zwrócić uwagę na to iż jest to kolejny mój  post diy . W tym poście zajmę  się zrobieniem rzeczy której jeszcze nie robiłam ale chciałabym się nią z wami podzielić . Moją ulubioną marką jest marka chanel . Uwielbiam oglądać ich pokazy mody zawsze nabiorę inspiracji do swoich stylizacji . Ich torebki są piękne dlatego też są one moimi ulubieńcami . Generalnie ich znaczek i całokształt jest dla mnie przepiękny i bardzo charakterystyczny . Ja w swoim zasobie posiadam jedną torebkę właśnie z tej marki koloru białego ze złotymi akcentami którą mog…

.

.

.

RECENZJA Paletek Cieni Make up REVOLUTION... ღ ?! / Review Make up Revolution...? by Kinga ღ

.

Hej kochani ! Z tej strony Kinga i witam was serdecznie na moim kanale ! Wracam do was po dość długiej przerwie z filmikiem jakiego na moim kanle jeszcze nie było ! Przygotowałam dla was Recenzje paletek Make up REVOLUTION. Mark pewnie wam znana, ale jakie one są i czy są dobre ! Tego dowieci się w filmiku ! Miłego oglądania !

.

.
Moje zdjęcie
Hej nazywam się Kinga mam 15 lat i pochodze z miasta Żor niedaleko Katowic. Interesuję sie modą , sztuką , gastronomią , wizażem oraz fotografią. Moją uwage skupiam na projektach własnych ubrań .Moją ogromną pasją są podróże. Jeżeli wszedłeś na mojego bloga zapraszam cie do zostania ze mną na dłużej . Mam mnóstwo pomysłów które mogą stać się inspiracją dla ciebie . Serdecznie cie zapraszam .

.

.

.

.

.

.

.

.

.

@kingstyyle