Posty

Wyświetlanie postów z listopada 29, 2016

Follow by Email

35ღ.Autumn Outfit & Timberland

Obraz
Witajcie kochani . Zaczynamy nowy tydzień ! Kolejne szanse i próby do zrobienia czegoś nowego . Za oknem śnieg prószy . mróz mrozi aż do kości i jedyne o czym tu marzyć do łóżko , cieplutki kocyk gorąca herbatka . Tak to jest to ! Niestety przed nami długi okres zimowych dni mrozu , śniegu i zimna . Będę szczera nie lubię wręcz nienawidzę pory kiedy nie ma śniegu jest szaro ponuro i do tego bardzo zimno . Jestem okropnym zmarzluszkiem i w takie pogody jak ta totalnie nie żyje . No ale przecież nie spędzę tego całego czasu w łóżku porobię wszystkie rzeczy te na które w sezonie letnim nie mam czasu . A wracając do wątku to przychodzę do was dzisiaj z nowym postem z mojej sesji . Chciałabym przedstawić wam dzisiaj moje małe spostrzeżenia i opinie w dwóch tematach . Pierwszym tematem będą rodzaje sweterków . Jak zresztą wiecie ja kocham nosić sweterki w przeróżnych krojach długościach czy kolorach . Sweterki można podzielić na trzy rodzaje . Pierwsze pod względem długości , drugim pod wzg…

YouTube

YOUTUBE : STYLE TALK : Styl CASUAL / Co to za styl ? Czy gwiazdy też go noszą ?

YOUTUBE :  STYLE TALK : Styl CASUAL / Co to za styl ? Czy gwiazdy też go noszą ?
Cześć wszystkim ! Z tej strony Kinga i witam was serdecznie na swoim kanale. Przygotowałam dla was nową serię, która już rusza na moim kanale. Nowa seria będzie nazywałą się Style Talk i w tej serii skupimy się na rodzajach styli i rodzajach ubrań. Więcej informacji dowiecie się w filmiku. Dajcie znac jak wam się podoba nowa seria. Miłego oglądania !

Obserwatorzy

.

.
Moje zdjęcie
Hej nazywam się Kinga mam 15 lat i pochodze z miasta Żor niedaleko Katowic. Interesuję sie modą , sztuką , gastronomią , wizażem oraz fotografią. Moją uwage skupiam na projektach własnych ubrań .Moją ogromną pasją są podróże. Jeżeli wszedłeś na mojego bloga zapraszam cie do zostania ze mną na dłużej . Mam mnóstwo pomysłów które mogą stać się inspiracją dla ciebie . Serdecznie cie zapraszam .

Instagram : kingstyyle